خبر

 • تک بورد - گواهی CompTIA را دریافت کرده و دانش و مهارت های IT خود را تأیید کنید

  گواهی CompTIA را دریافت کرده و دانش و مهارت های IT خود را تأیید کنید
  1 روز و 10 ساعت قبل

  به دلیل چشم انداز بالای حقوق ، محیط های کاری مهیج و فرصت های بی شماری برای پیشرفت ، هرگز فرصت بهتری برای تبدیل شدن به یک حرفه ای کامل فناوری اطلاعات نبوده است. با بیش از 200 ساعت آموزش ، پرفروش ترین بسته آموزشی کامل صدور گواهینامه CompTIA به شما کمک می کند تا با ارزش ترین گواهینامه ها را در این زمینه کسب کنید تا بتوانید رقابت را کنار بگذارید. امروز با 95 درصد تخفیف و فقط 69 دلار در دسترس است.

  هدف مجموعه آموزشی CompTIA این است که شما را یک قدم به حرفه IT تبدیل کرده و شما را برای شرکت در امتحانات محبوب ترین گواهینامه CompTIA که از جمله معتبرترین ها هستند ، آماده کند. در صنعت.

  این بسته شامل 14 دوره است ، این فقط شش نکته مهم است:

  آزمون + CompTIA A: اولین قدم شما شامل مفاهیم اساسی در مورد سخت افزار ، مجازی سازی ، رایانش ابری ، دستگاه های تلفن همراه ، فن آوری شبکه است. و عیب یابی شبکه CompTIA +: یک گواهینامه معتبر بین المللی ، اعتبار دانش و مهارت های اساسی شبکه را تأیید می کند. CompTIA Security + گواهینامه ای است که کارفرمایان در سراسر جهان برای تأیید دانش و مهارت های بنیادی ، بی طرف فروش امنیت IT ، به آن اعتماد می کنند. این گواهینامه به عنوان یک معیار برای بهترین اقدامات در امنیت IT ، اصول اساسی برای امنیت شبکه و مدیریت ریسک را پوشش می دهد. + CompTIA Cloud +: فناوری های جدید پشتیبانی از بازار در حال تغییر ابر را پوشش می دهد. تجزیه و تحلیل الزامات سیستم برای اجرای موفقیت آمیز انتقال بار به ابر CompTIA Server +: برنامه ریزی ، ایمن سازی و نگهداری انواع تجهیزات سرور. با مجازی سازی ، مراکز داده و شبکه تعریف شده توسط نرم افزار سرو کار داشته باشید. CompTIA CySA + (تحلیلگر امنیت سایبری): در پاسخ به تهدیدات امنیت سایبری ، مفاهیم مربوط به نقش های کاری مانند تحلیلگر تهدید و تحلیلگر ارزیابی آسیب پذیری را تقویت کنید

  امروزه کسب دانش ضروری برای یافتن موقعیت مناسب در فناوری اطلاعات بیش از هر زمان دیگری ضروری است. با بسته آموزشی آموزش صدور گواهینامه CompTIA فقط با 69 دلار - بیش از 95٪ تخفیف برای مدت محدود قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

  توجه: TechSpot از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ممکن است کمیسیون فروش دریافت کند.

خبرهای دیگر از معاملات فناوری