خبر

 • تک بورد - هشدار معامله: NZXT 10 درصد از رایانه های شخصی سفارشی و از پیش ساخته شده خود را برای مدت محدود ارائه می دهد

  هشدار معامله: NZXT 10 درصد از رایانه های شخصی سفارشی و از پیش ساخته شده خود را برای مدت محدود ارائه می دهد
  19 روز و 8 ساعت قبل

  NZXT برای مدت محدودی 10 درصد از خدمات شخصی سازی رایانه شخصی خود را ارائه می دهد ، اما اگر می خواهید این معامله را به دست آورید باید سریع عمل کنید. مطمئناً ، ما متوجه هستیم که بسیاری از خوانندگان ما احتمالاً رایانه شخصی خود را ترجیح می دهند ، اما خوب است که اگر در حال حاضر کارهای زیادی انجام داده اید ، حداقل بتوانید اجازه دهید شخص دیگری این کار را انجام دهد.

  از حالا تا 11:59 بعد از ظهر در اقیانوس آرام ، در 20 اکتبر ، خدمات ساخت رایانه NZXT با 10 درصد تخفیف قابل استفاده است. این سرویس به خریداران اجازه می دهد تا با استفاده از ابزار پیکربندی آنلاین NZXT پیکربندی رایانه شخصی خود را با توجه به نیازها و بودجه خاص شما انجام دهند.

  سپس NZXT سیستم را مطابق مشخصات شما ، با مدیریت سیم حرفه ای و دو گارانتی یکساله برای تمام قطعات و نیروی کار و ارسال آن به درب منزل.

  https://techbord.com هشدار معامله : NZXT 10 درصد از رایانه های شخصی سفارشی و از پیش ساخته شده خود را برای مدت محدود ارائه می دهد

  این سرویس چند سال پیش شروع به کار کرد و به گونه ای طراحی شده بود که بتواند سفارشی را برای تازه واردان راحت تر کند. rig با درنظر گرفتن همه حدسیات و دانش فنی از معادله. NZXT تبلیغ چهار روز کاری تضمینی را برای ساخت سفارشی تبلیغ می کند ، بنابراین شما همیشه منتظر ارسال GPU جدید نخواهید بود.

  سرویس NZXT به شما امکان می دهد یک سیستم کاملاً سفارشی را پیکربندی کنید. به صورت اختیاری ، می توانید یکی از چندین گزینه از پیش ساخته شده را برای طیف وسیعی از خریداران مورد نظر از جمله پخش کننده ها و ایجادکنندگان محتوا انتخاب کنید. سیستم های از پیش ساخته شده از 1099 دلار شروع می شوند.

خبرهای دیگر از معاملات فناوری