خبر

 • تک بورد - هشدار معامله: Hulu را با قیمت 1.99 دلار در ماه و برای یک سال کامل دریافت کنید

  هشدار معامله: Hulu را با قیمت 1.99 دلار در ماه و برای یک سال کامل دریافت کنید
  چند ثانیه قبل

  Hulu یکی از خدمات پخش جریانی ویدئویی بهتر است ، به خصوص اگر بیشتر از فیلم به برنامه های تلویزیونی علاقه مند هستید (آنها فیلم دارند ، مراقب باشید ، اما تمرکز اصلی آنها تلویزیون است). و برای مدت محدودی یکی از بهترین معاملات پیشنهادی را که مدتهاست دیده ایم ارائه می دهد.

  از این پس تا دوشنبه ، 30 نوامبر ، می توانید اشتراک برنامه پخش جریانی تبلیغاتی Hulu را با پرداخت فقط 1.99 دلار در ماه و به مدت 12 ماه دریافت کنید. این پیشنهاد هم برای مشترکین برگشتی و هم برای واجد شرایط بازگشت معتبر است (که در سه ماه گذشته از این سرویس استفاده نکرده اند).

  قابل ذکر است ، تخفیف فقط مربوط به طرح پشتیبانی شده از آگهی است ، بنابراین شما من باید مایل باشم از طریق تبلیغات تجاری بنشینم. همچنین با هیچ پیشنهاد یا تخفیف تبلیغاتی دیگری معتبر نیست و به دلایلی هنگام پرداخت با کارت هدیه قابل استفاده نیست. با پایان دوره تبلیغاتی ، برنامه به نرخ معمول 5.99 دلار در ماه بازمی گردد ، مگر اینکه لغو کنید.

  https://techbord.com هشدار معامله: Hulu را با قیمت 1.99 دلار در ماه برای یک سال کامل دریافت کنید

  کسانی که کمی بیشتر به دنبال آن هستند ممکن است بخواهند بسته پیشنهادی Hulu را که شامل دسترسی به Hulu است (با تبلیغات) در نظر بگیرند ، ESPN + و دیزنی + با قیمت 12.99 دلار در ماه. با فرض اینکه می توانید محتوای جذاب در هر سه سرویس را پیدا کنید ، این یکی از جذاب ترین بسته های پخش جریانی است.

  اعتبار تصویر: oasisamuel ، Casimiro PT

خبرهای دیگر از معاملات فناوری