خبر

 • تک بورد - فروش HyperX آمازون شامل صفحه کلید ، ماوس و هدست با حداکثر 36 درصد تخفیف است

  فروش HyperX آمازون شامل صفحه کلید ، ماوس و هدست با حداکثر 36 درصد تخفیف است
  8 روز و 3 ساعت قبل

  معاملات روز آمازون گاهاً مجموعه هایی از رایانه های شخصی و وسایل بازی را به نمایش می گذارد و امروز یکی از آن روزها اتفاق می افتد. برای مدت زمان محدودی می توانید محصولات HyperX را با حداکثر 36 درصد تخفیف از قیمت معمولی خود بگیرید.

  موارد برجسته شامل 23 درصد تخفیف برای صفحه کلید مکانیکی بازی HyperX Alloy Elite 2 است که هزینه را به 99.99 دلار کاهش می دهد. در صورت تمایل ، می توانید برای هیئت مدیره HyperX Alloy Origins Core Tenkeyless که پس از کاهش 28 درصدی قیمت به 64.99 دلار کاهش پیدا می کند ، بپردازید. و اگر تخته های مکانیکی گیر شما نیست ، HyperX Alloy Core یک صفحه غشایی است که فقط 34.99 دلار است.

  اگر ماوس بازی هستید که دنبال آن هستید ، به نظر می رسد HyperX Pulsefire Dart خامه یک محصول. در صورت تخفیف 30 درصدی ، شما فقط 69.99 دلار پرداخت خواهید کرد. در انتهای طیف HyperX Pulsefire Core قرار دارد ، یک ماوس مخصوص بازی با سیم که پس از 33 درصد تخفیف فقط 19.99 دلار برای شما بازپرداخت می کند. jpg "alt = " https://techbord.com فروش HyperX آمازون شامل صفحه کلید ، موش و هدست با حداکثر 36 درصد تخفیف است ""

  آمازون همچنین بیش از نیم دوجین دارد هدست های بازی HyperX برای انتخاب ، از واحد CloudX Flight Wireless با قیمت 119.99 دلار گرفته تا HyperX Cloud Stinger Core فقط با 29.99 دلار.

  HP ماه گذشته اعلام کرد که در یک معامله مارک بازی های HyperX کینگستون را تصاحب خواهد کرد. به ارزش 425 میلیون دلار. این معامله هنوز هدف گذاری شده است تا زمانی در سه ماهه دوم سال جاری بسته شود.

  فروش معامله روز آمازون تا زمان نوشتن این مقاله 17 ساعت دیگر ادامه دارد ، بنابراین اگر چیزی را که می خواهید جاسوسی کردید ، انجام ندهید برای کشیدن ماشه خیلی منتظر بمانید.

  تصاویر با حسن نیت ارائه می شود نخشكریان نرین ، سرگی پالامارچوك

خبرهای دیگر از معاملات فناوری