خبر

 • تک بورد - در مورد شبکه ، امنیت اطلاعات و امنیت سایبری دو گواهینامه فناوری اطلاعات ضروری کسب کنید

  در مورد شبکه ، امنیت اطلاعات و امنیت سایبری دو گواهینامه فناوری اطلاعات ضروری کسب کنید
  چند ثانیه قبل

  این بسته جامع 2 بخشی به شما کمک می کند تا امتحانات گواهینامه های سیستم های امنیتی خبره (SSCP) و گواهینامه های سیستم های اطلاعاتی خبره حرفه ای (CISSP) را از طریق آموزش تمرکز بر نمونه های دنیای واقعی بدست آورید.

  با بیش از 100 ساعت آموزش تخصصی ، بسته آموزشی آموزش صدور گواهینامه ISC2 SSCP و CISSP مهارت ها و اعتبار لازم را برای ساختن آن در بخش پررونق فناوری اطلاعات به شما می دهد. حقوق خود را ارتقا دهید ، یک محیط کار هیجان انگیز تهیه کنید و تقریباً فرصت های بی حد و حصری برای پیشرفت دارید.

  از همه مهمتر ، این است که فقط امروز با بیش از 95 درصد تخفیف فقط با 19.99 دلار به فروش می رسد.

  < img src = "https://techbord.com/picsbody/2011/1040-1.jpg " alt = "https://techbord.com دو گواهینامه IT مهم در مورد شبکه ، امنیت اطلاعات و امنیت سایبری بگیرید">

  بیاموزید که چگونه زیرساخت های سرور را پیاده سازی کنید ، پایگاه داده ها را حفظ کنید ، شبکه های ارتباطی را بهبود ببخشید و موارد دیگر. شما به یک بسته دسترسی مادام العمر دارید ، به این معنی که شما می توانید هر لحظه که به روزرسانی می شود ، هر بروزرسانی را مشاهده کنید.

  با IT (Certified Security Systems Security Professional) (CISSP) برای یک حرفه پردرآمد و جذاب در IT فعالیت کنید فقط 19.99 دلار - قیمت با تخفیف عمیق برای مدت زمان محدود.

  توجه: TechSpot ممکن است از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته کمیسیون فروش دریافت کند.

  اعتبار تصویر: Alpine Security

خبرهای دیگر از معاملات فناوری