techbord.com بسته نرم افزاری گواهینامه Masterclass Python در حال حاضر 98٪ تخفیف دارد

توسط پایتون یکی از بهترین زبانهای برنامه نویسی برای یادگیری و شروع کار در نظر گرفته شده است ، پایتون یک روش موثر برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده ماهر است. این بسته صدور گواهینامه کلاس استاد Python می تواند شما را به عنوان یک مبتدی با تجربه کمی در زمینه کدگذاری ، با آموزش عملی و تمرینات یادگیری ، انجام دهد.

اگر بیشتر در منحنی یادگیری قرار دارید ، می توانید از فصل های اول صرف نظر کرده و به مباحث پیشرفته تری برای پایتون بروید و مهارت های واقعی را بدست آورید که می توانید در بیشتر برنامه نویسی ها و فناوری اطلاعات از آنها استفاده کنید- مشاغل مرتبط.

فقط با 34.99 دلار از این معامله محدود استفاده کنید و 98٪ تخفیف برای این بسته شگفت انگیز دریافت کنید. در اینجا برخی از نکات برجسته ذکر شده است:

از 0 تا 1: شروع برنامه نویسی به روش صحیح با غواصی در برنامه های ساخت پایتون ساخت 10 برنامه واقعی: کشف قدرت پایتون با ساختن برنامه های واقعی با پایتون داده کاوی با پایتون: استفاده از واقعی نمونه های جهانی داده کاوی و مجموعه داده ها با ایجاد یک دوره آموزشی تجسم داده Python ، Python 3 را بیاموزید: تجسم داده ها با استفاده از کتابخانه های معروف طراحی مانند Matplotlib ، Seaborn و Bokeh Cyber ​​Security و Python: انجام تحلیل پیچیدگی رمز عبور ، احراز هویت چند عاملی و تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه مسترکلاس یادگیری عمیق: تقسیم تصاویر با برنامه نویسان Keras

Python بسیار مورد تقاضا است ، و توسط یک جامعه جهانی پشتیبانی می شود ، و یادگیری و به اشتراک گذاری کد را حتی دوستانه تر می کند. پایتون در شرکت های سطح اول فناوری مانند Google ، NASA ، Dropbox ، Spotify ، Qualcomm ، Netflix و بسیاری دیگر استفاده می شود.

بسته کامل گواهینامه Python به شما امکان دسترسی به 85 ساعت آموزش درجه یک را برای شما می دهد ، خوانندگان TechSpot محتوا را با 98٪ تخفیف از قیمت اصلی ، فقط 34.99 دلار دریافت می کنند.

توجه: TechSpot ممکن است از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ، کمیسیون فروش دریافت کند.

بسته نرم افزاری گواهینامه Masterclass Python در حال حاضر 98٪ تخفیف دارد
tech-deals/بسته-نرم-افزاری-گواهینامه-masterclass-python-در-حال-حاضر.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com i7-11700K اینتل منتشر نشده در آلمان فروخته و ارسال می شود
techbord.com خودی ها می گویند گوگل تمرکز و نظم کافی برای اجرای یک استودیوی بازی موفق را نداشت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.