خبر

 • تک بورد - با این بسته آمازون Amazon AWS ، Cisco و CompTIA را بیاموزید

  با این بسته آمازون Amazon AWS ، Cisco و CompTIA را بیاموزید
  14 روز و 5 ساعت قبل

  در دنیای فناوری اطلاعات ، مهارت ها و گواهینامه هایی وجود دارد که می تواند شما را در برابر یک کارفرمای احتمالی متمایز کند ، اما این شما هستید که می توانید این مهارت ها را در حد توانایی خود توسعه دهید.

  بسته صدور گواهینامه 2021 All-in-One AWS ، Cisco و CompTIA Super یک مجموعه کامل از 22 دوره و بیش از 240 ساعت مطالب است که به شما کمک می کند برای پیشرو بودن گواهینامه های IT در Amazon AWS آموزش ببینید. ، سیسکو و CompTIA.

  آمازون AWS را بیاموزید

  این بسته ارائه می دهد طیف گسترده ای از دوره های آماده سازی و تمرین AWS ، تجزیه هر جنبه از کار با AWS در تفاوت و عمق نیاز خواهم داشت AWS Cloud Essentials یک دوره 2 در 1 است که از اصطلاحات لازم تا پیمایش در کنسول مدیریت AWS به همه موارد نگاه می کند. با داشتن 9 دوره که بهترین شیوه های AWS را پوشش می دهد ، همه مواردی را که برای تبدیل این ابزار به یک مزیت در زندگی حرفه ای خود احتیاج دارید یاد خواهید گرفت.

  این بسته همچنین شامل یک دوره برای آزمون جدید کارشناسی ارشد - راه حل های 2020 AWS می باشد. دوره ضروریات فنی AWS در وب سایت AWS ارائه می شود ، با این وجود شما در وب سایت آنها 675 دلار پرداخت خواهید کرد. AWS همچنین یک دوره کلاس آموزش مجازی 3 روزه را برای آزمون AWS Certified Solutions Architect - Associate ارائه می دهد ، با این وجود هزینه آن 2095 دلار است! برای تخفیف بسیار زیاد هر دو این دوره ها را از همینجا دریافت کنید.

  دوره های Cisco

  شش دوره در این بسته نمای کاملی از شبکه سیسکو ، کلیه مفاهیم و موضوعات مورد نیاز برای کسب شما را فراهم می کند. پرطرفدارترین گواهینامه شبکه امروز با دور زدن آزمون Cisco CCNA 200-301.

  CCNA 200-301 گواهینامه شبکه استاندارد استاندارد صنعت برای مدیران شبکه ، مهندسان پشتیبانی و عملیات مرکز داده است. این دوره به شما کمک می کند تا 29 فصل از آزمون جدید را درک کنید. به 74 ساعت محتوای تخصصی که می توانید از آنها با سرعت مناسب خودتان بیاموزید ، در طول زندگی دسترسی خواهید داشت. از متخصصانی مانند نیل اندرسون ، یک مربی فنی 9 ساله که با غول های فنی مانند NetApp ، Cisco ، Verizon و IBM کار کرده است ، بیاموزید.

  دوره های CompTIA

  پنج دوره دیگر شامل این بسته شامل مفاهیم CompTIA است. هر دوره برای آماده سازی شما برای صدور گواهینامه طراحی شده است ، مانند دوره مناسب "Total CompTIA Network + Certification N10-007 Prep Course". از سمینارهای Total ، تولید کننده شماره 1 کتاب صدور گواهینامه CompTIA با بیش از 1 میلیون چاپ ، بیاموزید.

  همچنین برای گواهینامه Cloud + CompTIA آماده خواهید شد. Cloud + یک گواهینامه متخصص سطح شبکه در سطح متوسط ​​است. متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه برای یک فناوری مجاز Cloud + بیش از 74000 دلار است و هزاران آگهی استخدام برای فناوری با این گواهینامه در ایالات متحده وجود دارد.

  با این بسته شما درک کاملی از موارد ضروری خواهید داشت ابزار و مهارت برای دریافت گواهینامه. بسته نرم افزاری صدور گواهینامه AWS ، Cisco و CompTIA 2021 را در حالی که با 97٪ تخفیف با 99.99 دلار در معرض فروش است ، بگیرید.

  توجه: TechSpot از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ممکن است کمیسیون فروش را دریافت کند .

خبرهای دیگر از معاملات فناوری