techbord.com با این آموزش Excel و Power BI ، در حال حاضر 97٪ تخفیف ، یک متخصص داده مجاز شوید

از پیش بینی فروش تا تجزیه و تحلیل رفتار مشتری ، مهارت های داده بیش از هر زمان دیگری ارزشمند هستند. اگر می خواهید جذب نیروها را تحت تأثیر قرار دهید ، بسته نرم افزاری Master Master Microsoft Excel & Power BI 2020 به مدت 28 ساعت آموزش های ضروری را ارائه می دهد. در حال حاضر ، می توانید صدها نفر در آموزش صرفه جویی کنید.

این مجموعه در کل شامل 9 دوره است که شامل طیف وسیعی از مهارت ها از طراحی داده ها تا تجسم است. به همین مهم ، از هر دوره با یک گواهینامه برای اضافه کردن به رزومه خود دور می شوید. به طور معمول برای این آموزش 1،592 دلار پرداخت می کنید ، اما بسته اکنون فقط 34.99 دلار است. در اینجا یک نگاه دقیق تر به صف وجود دارد:

بالا رفتن و در حال اجرا با Power BI Desktop: ساخت گزارش های حرفه ای کسب و کار از ابتدا (18197 امتیاز مثبت) Microsoft Excel Pivot Tables Bootcamp: داده ها را تنظیم کنید و اطلاعات مهم را با Pivot آشکار کنید جداول (986 رتبه بندی مثبت) داشبورد Master Power BI در 70 دقیقه: کشف قدرت تجسم داده ها (4.7 ستاره) 50 فرمول برتر Microsoft Excel در 50 دقیقه: نحوه استفاده از فرمول ها را از طریق تمرین های عملی Master Power Query در 120 دقیقه درک کنید: نحوه وارد کردن ، مرتب سازی ، تمیز کردن و تبدیل داده ها در اکسل (4.2 ستاره) فقط در 90 دقیقه با جستجوی پایگاه داده Master SQL: بیاموزید چگونه با پرس و جو از داده های SQL (4.1 ستاره) نمودارهای Master Excel در یک ساعت پاسخ بگیرید: نمودارهای خط خود ، خط روند ، نمودار آبشار و موارد دیگر

تمام دوره ها را کامل کنید ، و شما باید برای هر گونه چالش داده آماده باشید. برای دسترسی مادام العمر اکنون بسته را با قیمت 34.99 دلار دریافت کنید.

توجه: TechSpot از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ممکن است کمیسیون فروش دریافت کند.

با این آموزش Excel و Power BI ، در حال حاضر 97٪ تخفیف ، یک متخصص داده مجاز شوید
tech-deals/با-این-آموزش-excel-و-power-bi-در-حال-حاضر-97-تخفیف-یک.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.