خبر

 • تک بورد - با این آموزش گواهینامه 49 دلاری، به عنوان یک مهندس سیستم سیسکو کار کنید

  با این آموزش گواهینامه 49 دلاری، به عنوان یک مهندس سیستم سیسکو کار کنید
  25 روز و 14 ساعت قبل

  تقریباً 90 درصد از شرکت‌های Fortune 500 به سیسکو برای شبکه و نیازهای ابری خود اعتماد دارند. این یک بازار بزرگ و یک فرصت عالی برای متخصصان مشتاق شبکه است. مهندسان سیستم سیسکو می توانند تا 200000 دلار در سال درآمد داشته باشند. خواه فقط به کسب یک مهارت جدید علاقه مند باشید یا به شبکه تبدیل شوید، بسته آموزشی کامل گواهینامه سازمانی Cisco 2021 یک منبع عالی است و در حال حاضر با تخفیف بسیار زیادی ارائه می

  این بسته 4 دوره ای توسط iCollege، یکی از مطمئن ترین بازارهای آموزش الکترونیکی برای نزدیک به دو دهه، هدایت می شود. iCollege توسط سازمان های پیشرو در سیلیکون ولی و هزاران نفر به طور یکسان برای ارائه آموزش های آنلاین نخبه مورد اعتماد است.

  در این بسته آموزشی، شما برای چهار آزمون گواهینامه آموزش خواهید دید: Cisco CCNA 200-301 صنعت است. گواهی استاندارد شبکه برای مدیران شبکه، مهندسین پشتیبانی و عملیات مرکز داده. همچنین: Cisco CCNP Enterprise ENARSI (Exam 300-410)، Cisco CCNP Enterprise ENSLD (300-420) و Cisco CCNP Enterprise ENCOR (350-401).

  شما با یادگیری نحوه شروع پیکربندی و مدیریت شبکه های بی سیم و سیمی پس از آن، درس‌ها به بررسی موضوعات پیشرفته‌تر مانند اتوماسیون، قابلیت برنامه‌ریزی، SDN و اصول امنیتی می‌پردازند. شما در پیاده سازی و عیب یابی فناوری ها و خدمات مسیریابی پیشرفته پیشرفت خواهید کرد، مسیریابی مبتنی بر خط مشی را پیکربندی و تأیید خواهید کرد و عملیات اساسی MPLS را درک خواهید کرد.

  با کار بر روی دوره آموزشی، زیرساخت شبکه را طراحی خواهید کرد. برای شبکه‌های سازمانی Cisco، راه‌حل‌های آدرس‌دهی و مسیریابی پیشرفته و همچنین شبکه‌های پردیس سازمانی پیشرفته را بیاموزید.

  در نهایت، نحوه مسیریابی پروتکل‌ها از جمله EIGRP، OSPF، و BGP و همچنین کار بر روی آن را یاد خواهید گرفت. پروتکل های چندپخشی مانند حالت PIM متراکم، پراکنده و پراکنده. شما طراحی و معماری شبکه را برای طیف گسترده ای از شرکت ها مطالعه خواهید کرد، به علاوه مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک متخصص شبکه را توسعه خواهید داد.

  برای مدت زمان محدود، می توانید بسته آموزشی کامل 2021 Cisco Enterprise Certification Bundle را دریافت کنید. فقط با 49 دلار شروع به کار برای یک حرفه پرسود در شبکه سیسکو کنید. این فقط 12.25 دلار در هر دوره است!

  قیمت‌ها ممکن است تغییر کند.

  توجه: TechSpot ممکن است از پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه‌های وابسته، کمیسیونی برای فروش دریافت کند.

خبرهای دیگر از معاملات فنی