خبر

 • تک بورد - این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد

  این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
  7 روز و 12 ساعت قبل

  وقتی نوبت به کار در IT می رسد ، می توانید مسیرهای مختلفی را طی کنید ، اما فقط چند مورد از آنها به شما کمک می کند تا در میان متقاضیان برجسته شوید. یکی از مواردی که می تواند شما را هنگام ورود یا پیشرفت در این زمینه متمایز کند ، تخصص در هک اخلاقی و کدگذاری پیچیده است.

  All-in-One 2021 Super Sized Ethical Hacking Bundle می تواند با داشتن دسترسی مادام العمر به بیش از 100 ساعت مطالب دوره تخصصی با قیمت 42.99 دلار ، این تخصص محتوای اساسی را به شما ارائه دهد.

  با 18 دوره و بیش از 1000 درس ، این مجموعه دوره ، همه چیز را از اصول کدگذاری با پایتون از طریق تسلط بر ابزارهای هکر Kali Linux به شما آموزش می دهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه امنیت شبکه به خطر بیفتد و در دوره صدور گواهینامه هکر شرکت کنید ، همه اینها باعث می شود شما یک نامزد واجد شرایط در رشته خود شوید.

  All-in-One 2021 Super-Sized Ethical Hacking Bundle با دسترسی مادام العمر به درسهایی از متخصصان IT مانند Amit Huddar ، یک کارآفرین اینترنتی و مالک Softdust ، یک آموزش جامع را ارائه می دهد. بین 18 دوره موجود در بسته نرم افزاری هک اخلاقی All-in-One 2021 Super-Sized Ethical Hacking ، شما می توانید از اطلاعات ، تحصیلات و تجربه کافی برخوردار باشید تا بتوانید خود را در حرفه خود متمایز کنید.

  شما می دانید که چگونه کدگذاری کنید با پایتون و کالی ، بر روی مجموعه burp و Metasploit تسلط داشته و افراد ، سیستم ها و دستگاه های تلفن همراه را هک کنید. سپس ، می توانید با دریافت گواهینامه CompTIA ، به کسب تخصص ادامه دهید.

  بسته نرم افزاری هک اخلاقی All-in-One 2021 Super-Sized 2021 اکنون با قیمت 42.99 دلار ، 98 درصد تخفیف نسبت به قیمت عادی 3248 دلار ، در فروش است.

  توجه: TechSpot از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ممکن است کمیسیون فروش را دریافت کند.

خبرهای دیگر از معاملات فناوری