خبر

 • تک بورد - این بسته برنامه نویسی پایتون با بالاترین امتیاز با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد

  این بسته برنامه نویسی پایتون با بالاترین امتیاز با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
  15 روز و 18 ساعت قبل

  پایتون یکی از پر استفاده ترین زبان های برنامه نویسی در جهان است. با کاربردهای مختلف از طراحی بازی گرفته تا علم داده ، پایتون عملی است زیرا یک زبان برنامه نویسی انعطاف پذیر است که می توانید یاد بگیرید. 2021 Premium Python Certification Bootcamp Bundle راهنمای ایده آل برای مبتدی است که به دنبال شروع کار است.

  این بسته برنامه نویسی پایتون به شما عرض و عمق یکی از مفیدترین زبانهای برنامه نویسی را در سراسر جهان می دهد و در حال حاضر با 98 درصد تخفیف و فقط با 34.99 دلار به فروش می رسد.

  < p> با این بسته 41 ساعته ، شما برنامه های مفید پایتون و نحوه سفارشی کردن آن را برای هر وظیفه ای که نیاز دارید یاد خواهید گرفت. لیست کامل ویژگی ها و کلاس ها در زیر لیست شده است.

  Python for Absolute Beginners & All Ages پردازش تصویر با پایتون: ساخت یک فیلتر Instagram به سبک Filter Python Fundations با ساخت یک بازی Advanced Python 3 Training Django Training برای Python Python 3 را بیاموزید هک اخلاقی توسعه دهندگان با استفاده از پایتون از هوش مصنوعی A تا Z در پایتون: رویکرد H2O Python MTA 98-381 دوره کامل آماده سازی فایلهای اکسل را خودکار با Python OpenPyXL وب اتوماسیون با سلنیوم پایتون

  با سرعت مورد نظر خود بیاموزید ، به شما امکان می دهد آنچه را یاد می گیرید تمرین کنید ، حفظ کنید و به کار بگیرید. هر کلاس توسط یک متخصص تدریس می شود ، مانند جان بورا ، یک طراح بازی که در 40 بازی تجاری مشارکت داشته است. در کل این بسته به بیش از 500 درس دسترسی خواهد یافت.

  بسته 2060 Premium Python Certificate Bootcamp را با 34.99 دلار دریافت کنید ، تخفیف 98٪ از قیمت معمول آن بیش از 2500 دلار.

  توجه: TechSpot ممکن است از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ، کمیسیون فروش دریافت کند.

خبرهای دیگر از معاملات فناوری