خبر

 • تک بورد - آنچه را که برای تبدیل شدن به یک حرفه ای IT معتبر CompTIA نیاز دارید بیاموزید

  آنچه را که برای تبدیل شدن به یک حرفه ای IT معتبر CompTIA نیاز دارید بیاموزید
  11 روز و 12 ساعت قبل

  2021 CompTIA Certificate Prep Super Bundle یک دوره صدور گواهینامه جامع است که شما را با تمام آنچه برای شروع کار در IT باید بدانید آشنا می کند و هم اکنون با قیمت 69 دلار به فروش می رسد. این بسته یادگیری شما را از طریق دانش مقدماتی و پیشرفته راهنمایی می کند تا برخی از با ارزش ترین گواهینامه ها را در صنعت IT کسب کنید.

  هر 16 کلاس توسط متخصصان iCollege تدوین می شود ، سازمانی که کارکنان شرکت های سیلیکون ولی و فورچون 500 را آموزش و تجهیز می کند. با 1،560 درس که بیش از 450 ساعت طول می کشد ، آموزش جامعی به شما داده می شود که می توانید به آن اعتماد کنید.

  این مجموعه شامل 16 دوره از مهمترین موارد است: مفاهیم مربوط به سخت افزار ، مجازی سازی ، رایانش ابری ، دستگاه های تلفن همراه ، فناوری شبکه و عیب یابی. گواهینامه CompTIA IT Fundamentals یک گواهینامه سطح ابتدایی است که برای آشنایی کاربران با اصول اولیه رایانه طراحی شده است. این سواد ابتدایی فناوری اطلاعات را در بر می گیرد و اطمینان از درک اصطلاحات مختلف و مفاهیم مختلف در صنعت IT را تضمین می کند. CompTIA Security + صدور گواهینامه ای است که توسط کارفرمایان در سراسر جهان برای تأیید اعتبار و مهارت های امنیتی فناوری اطلاعات بنیادی و خنثی از فروشنده مورد اعتماد است. این گواهینامه به عنوان یک معیار برای بهترین اقدامات در امنیت IT ، اصول اساسی برای امنیت شبکه و مدیریت ریسک را پوشش می دهد. شبکه CompTIA +: یک گواهینامه معتبر بین المللی ، اعتبار دانش و مهارت های اساسی شبکه را تأیید می کند. CompTIA Linux + عیب یابی و عیب یابی ، عملکرد و نگهداری سیستم ها به همراه اقدامات امنیتی و عملیات لینوکس را به شما می آموزد. + CompTIA Cloud +: فناوری های جدید پشتیبانی از بازار در حال تغییر ابر را پوشش می دهد. برای اجرای موفقیت آمیز انتقال بار به ابر ، الزامات سیستم را تجزیه و تحلیل کنید

  با سرعت خود و با دسترسی مادام العمر به همه مطالب درسی و دروس را بیاموزید. 2021 Complete Certificate Prept Super Bundle 2021 را با قیمت 69 دلار دریافت کنید ، تخفیف 98 درصدی از قیمت عادی آن که بیش از 4000 دلار است.

  توجه: TechSpot از طریق پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه های وابسته ممکن است کمیسیون فروش را دریافت کند.

خبرهای دیگر از معاملات فناوری