خبر

 • تک بورد - YouTuber Electo یک خوک Minecraft واقعی و کار می کند که حداکثر آن 20 مگاپیکسل بر ساعت است

  YouTuber Electo یک خوک Minecraft واقعی و کار می کند که حداکثر آن 20 مگاپیکسل بر ساعت است
  24 روز و 23 ساعت قبل

  انجمن سازندگان YouTube در طول این سالها انواع ماشین های وحشی را ایجاد کرده است. کانال Hacksmith یک شمشیر سبک کاربردی ایجاد کرد و \ "ملکه روباتهای بدبخت \" (به قول او) سیمون گیرتز تسلا مدل S را قبل از اینکه Musk & co سایبرتراک واقعی را فاش کند ، به یک وانت تبدیل کرد. و اکنون ، یوتیوبر Electo و لامبورگینی اش را داریم - متأسفانه ، هامبورگینی.

  بله ، شما درست خواندید. Electo "سریعترین خوک سوار Minecraft" جهان را ایجاد کرد (ما گمان می کنیم که این تنها خوک Minecraft قابل سوار شدن در جهان است) و ترجیح داد نامدار فوق العاده خود را "Hamborghini " نامگذاری کند. اگر چیز دیگری نیست باید برای خلاقیت امتیاز کسب کنید. و قبل از اینکه بپرسید ، بله ، کار می کند - بسیار خوب ، همچنین اگر ویدیوی ساخت Electo مورد استفاده قرار گیرد.

  این احتمالاً ایمن ترین روش حمل و نقل در جهان نیست ، اگر چه. به نظر می رسد تعادل این امر با سرعت بالا مبارزه می کند (هامبورگینی با سرعت 20 مایل بر ساعت) ، و باتری های آن با استفاده از کلمات خود Electo ، یک "جوشکار طرح دار" که در اینترنت پیدا کرد ، کنار هم قرار گرفت. به اما چه کسی می تواند او را سرزنش کند؟ بر اساس ویدئوی او ، باتری های از پیش ساخته شده می توانند بسیار گران قیمت شوند-بیش از 400 دلار.

  به هر حال ، پس از جمع آوری یک باتری موقت ، گام بعدی این بود که هامبورگینی واقعاً حرکت کند و بچرخد. برای رسیدن به حالت اول ، او چند چرخ اسکیت بورد را از عرشه ای که در خانه دراز کشیده بود شکست و آنها را به پایین دو پای چوبی شکل خوک Minecraft زد. او چرخ های چرخ سبد خرید را به شدت اصلاح کرد تا مطمئن شود که خوک می تواند بچرخد (به نوعی) و سپس یک موتور را برای کمک به چرخش خود چرخ ها متصل کرد.

   https://techbord.com YouTuber Electo یک خوک ماینکرفت واقعی و واقعی ایجاد می کند که در 20 مگاپیکسل سرعت دارد

  پس از آن ، Electo همه را قرار داد با هم ، هامبورگینی را نقاشی کنید تا شبیه همتای Minecraft آن باشد. نتایج بسیار چشمگیر هستند!

  اما چگونه شخص واقعاً کار را هدایت می کند؟ ساده: شما یک هویج روی چوب در دنیای واقعی ایجاد می کنید ، یک حسگر IR را در "سر " خوک می کوبید و آن را کالیبره می کنید تا رنگ نارنجی تشخیص داده شود. به نظر می رسد که بیشتر اوقات برای Electo کار می کرد ، اما به عنوان یک خطای ایمنی ، او همچنین یک کنترل دستی به کناره چوب اضافه کرد تا در صورتی که خوک چیز دیگری را که به نظر می رسد نارنجی است تشخیص دهد و سعی کند بعد از آن سرعت خود را افزایش دهد.

  برای پایان دادن به ویدیوی خود ، الکتو با هامبورگینی (همراه با شجاعت بالای آن) علیه دوست خود مسابقه داد. متأسفانه ، دوست گفت فرصتی وجود ندارد. همانطور که معلوم است ، حتی برای یک انسان نسبتاً شکل دشوار است که از یک هیولای 20 مایل در ساعت پیشی بگیرد. با این حال ، به نظر می رسید که هم Electo و هم دوستش از کل این فرایند لذت می برند ، بنابراین قدرت بیشتری برای آنها وجود دارد.

  شاید او در آینده مکانیک کار Titanfall ایجاد کند؟ فقط زمان نشان می دهد.

  یافت شده یک ویژگی TechSpot است که در آن ما مطالب هوشمندانه ، خنده دار یا جالب را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری