خبر

 • تک بورد - Wonder Woman 1984 به طور همزمان در سینماها و HBO Max اکران می شود ، بدون هزینه اضافی برای مشترکان

  Wonder Woman 1984 به طور همزمان در سینماها و HBO Max اکران می شود ، بدون هزینه اضافی برای مشترکان
  چند ثانیه قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: با نابودی همه گیر شدن صنعت سینما و بسیاری از سالن های نمایش در سراسر جهان که هنوز تعطیل هستند یا دوباره تعطیل می شوند ، فیلم مورد انتظار Wonder Woman 1984 قرار است به عنوان یکی از بزرگترین فیلمهای بزرگ بعدی برای نمایش تئاتر و پخش در سینما شناخته شود. همان روز: 25 دسامبر.

  عاقبت Wonder Woman 2017 به شدت موفق در سینماهای آزاد و HBO Max در روز کریسمس وارد می شود. این سرویس برای مدت یک ماه در سرویس پخش جریانی باقی خواهد ماند و هزینه مشترکی برای سرویس 15 دلار در هر شب بدون پرداخت هزینه اضافی است - فیلم های دیگری که همزمان با نمایش سینما / پخش مستقیم پخش می شوند معمولاً برای امتیاز تماشای نسخه جدید در خانه هزینه اضافی دریافت می کنند.

  Wonder Woman 1984 ، مانند بسیاری از عناوین امسال ، چندین بار شاهد به تعویق افتادن تاریخ رونمایی آن بوده است. نمایش آن در سینماها پس از اجرای HBO Max تا چند هفته قبل از اینکه از طریق اجاره در صورت تقاضا در دسترس باشد ، ادامه خواهد یافت.

  در کشورهایی که HBO Max در دسترس نیست ، Wonder Woman 1984 از 16 دسامبر در سینماها اکران می شود در انگلستان ، که HBO Max را دریافت نمی کند ، قفل دوم حداقل تا 2 دسامبر برقرار است. اگر این فراتر از 16 دسامبر تمدید شود ، Wonder Woman 1984 می تواند به عنوان یک نسخه برتر VOD در دسترس قرار گیرد.

  برای اولین بار ، # WonderWoman1984 در تاریخ 25 دسامبر در سینماها اکران می شود و به طور انحصاری از طریق HBOmax * پخش می شود. * در HBO Max در آمریکا فقط بدون هزینه اضافی برای مشترکان در دسترس است. pic.twitter.com/bU1Lmg5YDA

  - Wonder Woman 1984 (WonderWomanFilm) 19 نوامبر سال 2020

  "همانطور که در این اوقات بی سابقه پیمایش می کنیم ، باید در جهت پیشبرد مشاغل خود ضمن ادامه کار نوآور باشیم. به هواداران ما فوق العاده خدمت کنید. " "ما متوجه شدیم که بسیاری از مصرف کنندگان به دلیل همه گیری همه گیر نمی توانند به سینما برگردند ، بنابراین ما همچنین می خواهیم به آنها این گزینه را بدهیم که Wonder Woman 1984 را از طریق پلت فرم HBO Max خود ببینند."

  A تعداد زیادی از فیلم ها به دلیل Covid-19 تا سال آینده به تأخیر افتاده اند ، از جمله No Time to Die - آخرین حضور دانیل کریگ در نقش جیمز باند. کریستوفر نولان Tenet یکی از کسانی بود که باعث شیوع همه گیری شد ، اما مخاطبان محتاط برای بسته بندی در تئاترهای محصور به معنای اجرای آن تحت انتظار بودند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری