خبر

 • تک بورد - WitcherCon: تریلرهای جدید ، تاریخ انتشار و DLC الهام گرفته از هنری کاویل

  WitcherCon: تریلرهای جدید ، تاریخ انتشار و DLC الهام گرفته از هنری کاویل
  15 روز و 10 ساعت قبل

  WitcherCon با صدای بلند شروع کرده است. CD Projekt Red و Netflix به طور مشترک برخی از تحولات بزرگ در این امتیاز را اعلام کردند ، تریلرهای مهیجی را به نمایش گذاشتند و با برخی از بازیگران و گیمرها کمی سرگرم شدند.

  The Witcher 3

  CD Projekt Red اعلام کرد که به روزرسانی رایگان بهینه سازی The Witcher 3: Wild Hunt برای PlayStation 5 و Xbox Series S / X در اواخر سال جاری پایان می یابد. این برنامه شامل پیشرفت های فنی و بصری برای کنسول ها و رایانه های شخصی ، از جمله ردیابی اشعه و کاهش زمان بارگیری است.

  این به روزرسانی همچنین شامل DLC رایگان الهام گرفته از نمایش Netflix و Henry Cavill's Geralt است. فیل وبر از CDPR در جریان پخش مستقیم گفت: "بنابراین ، به عنوان مثال ، شما ممکن است بتوانید زره گرالت را بپوشید." / The Witcher (در Netflix)

  فصل 2 The Witcher در Netflix در اولین نمایش 17 دسامبر پیش نمایش تریلر بالای صفحه و کاوش مجموعه Kaer Morhen در زیر را مشاهده کنید.

  Netflix همچنین نام هفت قسمت اول فصل 2 را به اشتراک گذاشته است که از مجموع هشت قسمت آن است: یک دانه حقیقت ، Kaer Morhen ، آنچه از دست رفته است ، هوش ردانی ، پشت به دوست عزیز و ولت میر.

  The Witcher: Nightmare of the Wolf (همچنین در Netflix) در 23 آگوست. این داستان از وسمیر ، مربی بدنام گرالت ، در زمان اخراج Kaer Morhen دنبال می شود.

  این فیلم توسط استودیوی کره ای Mir ساخته می شود ، که همچنین در افسانه Korra کار کرده است . این کار توسط لورن هیسریچ ، مجری برنامه Witcher هدایت می شود.

  The Witcher: Blood Origin (همچنین در Netflix) این امر هنگامی که "دنیای هیولاها ، انسانها و جن ها در یکی ادغام می شوند و اولین Witcher به وجود می آید " پیوند حوزه ها را کشف می کند. "

  میشل یوه در حال پیوستن به گروه بازیگران است جادوگر: منشا خون به عنوان جن شمشیر سیان ، که تلاش مرگبار او برای بازیابی یک شمشیر مقدس دزدیده شده او را به سفری سوق می دهد که نتیجه قاره را تغییر خواهد داد. pic.twitter.com/YzTo3yvTic

  - Netflix Geeked (NetflixGeeked) 6 جولای 2021

  Netflix هنوز چیز زیادی در مورد این برنامه نشان نداده است ، مگر اینکه تأیید کند که میشل یوه ، که در Star Trek: Discovery ظاهر شده است و Crazy Rich Asians ، یک جن با شمشیر بازی بازی می کنند. Yeoh قبلاً در Discovery و مارگ Shang-Chi و Legends of the Ten Rings در آینده با شمشیر و هنرهای رزمی بازی می کرد.

  چند خبر خوب

  هنری کاویل اجازه می دهد که در فصل 2 جاسکیر با آهنگی برای رقیب Toss a Coin to Your Witcher ، حتی اگر این امکان وجود داشته باشد.

  در زیر مصاحبه کامل وی ارائه شده است ، که در آن او در مورد کار در فصل 2 و افکار خود در مورد حق رای دادن بحث می کند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری