خبر

 • تک بورد - Weta Workshop از رقم 1500 دلاری لارا کرافت رونمایی کرد

  Weta Workshop از رقم 1500 دلاری لارا کرافت رونمایی کرد
  2 روز و 10 ساعت قبل

  WTF ؟! امسال یک ربع قرن از ورود یک قهرمان به نام لارا کرافت روی PC ، PlayStation و Sega Saturn در اولین بازی Tomb Raider می گذرد. به همین مناسبت ، شرکت جلوه های ویژه Weta Workshop ، برنده جایزه اسکار ، که به خاطر کار در فیلم های ارباب حلقه ها مشهور است ، در میان بسیاری دیگر ، یک رقم با محدودیت 1499 دلار از این نماد فرهنگی ایجاد کرده است.

  همانطور که توسط VGC گزارش شده است ، این مدل با عنوان Lara Croft The Lost Valley ، تصاویر اولیه و ویدئوی پیش تولید را در این هفته منتشر کرده است که پیش از پیش فروش سفارشات در 3 مه منتشر شده است. رقم در مقیاس 1: 4 ، ساخته شده از پلی استون با کیفیت بالا و مجسمه سازی توسط گری هانت ، لارا را اسیر می کند که در حالی که اسلحه های دوتایی خود را به دست گرفته بود دو دستگاه Velociraptors را به دست گرفته است. ابعاد آن 31.5 اینچ است و تقریباً 30 پوند وزن دارد.

  https://techbord.com Weta Workshop Workshop رونمایی می شود رقم 1500 دلار لارا کرافت

  " طرحی که ما انتخاب کردیم صحنه ای در سطح با عنوان The Lost Valley (دره گمشده) است که به دلیل T-Rex و یکی از به یادماندنی ترین سطوح تاریخ بازی در نظر گرفته می شود. Raptors ، "ریچارد تیلور ، بنیانگذار و مدیر عامل Weta گفت.

   https://techbord.com Weta Workshop Workshop رقم 1500 دلار لارا کرافت

  اگر می خواهید رقم لارا را پیش سفارش دهید ، 15٪ ودیعه غیر قابل استرداد (224.85 دلار) در زمان خرید مورد نیاز است. تخمین زده می شود که کالای نهایی در اکتبر امسال وارد شود. اینکه دقیقاً چه تعداد از این نسخه های محدود ایجاد شده است هنوز تأیید نشده است.

  مدل های گران قیمت که شخصیت های معروف بازی های ویدیویی را به تصویر می کشند مدت هاست در میان طرفداران محبوب است که توانایی خرید آنها را دارند. در ماه دسامبر ، یک مجسمه 57 پوندی از Geralt of Rivia Witcher 3 با قیمت 1300 دلار پیش فروش شد و این فقط برای نسخه استاندارد بود. قیمت نسخه لوکس آن 1450 دلار است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری