خبر

 • تک بورد - Virgin Galactic دو بلیط برای هواپیمای فضایی خود هدیه می دهد

  Virgin Galactic دو بلیط برای هواپیمای فضایی خود هدیه می دهد
  22 روز و 3 ساعت قبل

  آیا دوست دارید به زمین نگاه کنید اما نمی توانید صدها هزار دلار از شرکت های جهانگردی فضایی را شارژ کنند؟ Virgin Galactic یک راه حل دارد. شرکت ریچارد برانسون در یکی از اولین پروازهای فضایی تجاری خود ، دو صندلی را به برندگان خوش شانس یک بازی قرعه کشی اختصاص می دهد.

  بنیانگذار میلیاردر ویرجین ، برانسون اخیراً با شرکت در ماموریت Unity 22 که تجربه فضانورد Virgin Galactic را ارزیابی کرد ، جف بزوس را در مسابقه ترک زمین شکست داد ، اگرچه Blue Origin ادعا می کند که رقیب آن نیست در واقع به فضا می رسد.

  از ابتدا ، نیو شپارد برای پرواز در بالای خط کارمان طراحی شده است بنابراین هیچ یک از فضانوردان ما یک ستاره در کنار نام خود ندارند. برای 96٪ جمعیت جهان ، فضا از 100 کیلومتری خط کرمان در سطح بین المللی آغاز می شود. pic.twitter.com/QRoufBIrUJ

  - Blue Origin (blueorigin) 9 ژوئیه 2021 گفته می شود که در ساعت 3 بامداد پرواز از همکار مسافر فضایی ایلان ماسک بازدید کرده و برای او آرزوی موفقیت می کند.

  به طور معمول هزینه این سفرها 250،000 دلار است. این امر آنها را از دسترس اکثر مردم دور می کند ، اما برانسون اعلام کرد که با مشارکت پلت فرم جمع آوری کمک مالی Omaze ، یک قرعه کشی انجام می شود که دو بلیط - برای یک برنده و یک مهمان - به شما داده می شود.

  در حالی که ورود رایگان است ، کمک مالی به موسسه خیریه غیرانتفاعی Space for Humanity شانس شما برای برنده شدن را افزایش می دهد: 10 دلار برای 100 ورودی اهدا کنید ، 25 دلار 250 ، 50 دلار 1000 ، 100 دلار 2000 ورودی را خریداری می کنید.

  برندگان جایزه نیز خواهند بود به پایگاه Spaceport America در Virgin Galactic در نیومکزیکو - شامل اقامت در هتل - پرواز کرد و توسط شخص برانسون یک تور خصوصی به او داده می شود. این سفر شامل حمل و نقل VSS Unity توسط هواپیمای دو بدن VMS Eve "Mothership " به ارتفاع 50،000 فوت است. در آن مرحله ، هواپیمای فضایی آزاد می شود و تا حدود 250،000 فوت منفجر می شود و دیدگاه هایی را می دهد که افراد کمی دیده اند و فرصتی برای بی وزنی را تجربه می کنند.

  یک برنده و مهمان آنها زمانی در این تجربه شرکت می کنند اوایل سال 2022. مسابقه در تاریخ 1 سپتامبر بسته می شود و برنده در 29 سپتامبر اعلام می شود.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری