خبر

 • تک بورد - Venmo اکنون به دارندگان کارت اعتباری اجازه می دهد تا با استفاده از پاداش های نقدی ، به طور خودکار ارز رمزنگاری شده را خریداری کنند

  Venmo اکنون به دارندگان کارت اعتباری اجازه می دهد تا با استفاده از پاداش های نقدی ، به طور خودکار ارز رمزنگاری شده را خریداری کنند
  16 روز و 10 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: Venmo راه جدیدی را برای دارندگان کارت اعتباری خود برای خرید ارز رمزنگاری شده بر روی پلتفرم خود معرفی کرده است. البته ، روشهای بسیار خطرناکتری برای به دست آوردن ارز رمزنگاری شده وجود دارد که شامل بازکردن کارت اعتباری نمی شود. خوب ، Venmo آن را به طور کامل به شما می فروشد ، اگرچه هنوز نمی توانید آن را از روی پلت فرم بردارید.

  این برنامه Cash Back to Crypto نامیده می شود و همانطور که از نامش پیداست ، به دارندگان کارت اجازه می دهد تا با استفاده از وجه نقد پس از خرید با کارت اعتباری خود به طور خودکار ارز رمزنگاری شده را خریداری کنند.

  از امروز ، دارندگان کارت می توانند ویژگی خرید خودکار را فعال کرده و هر زمان که بخواهند رمزنگاری دلخواه خود را تغییر دهند. Venmo گفت که در هر تراکنش ماهانه گسترش تبدیل ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد ، اما افزود که این ویژگی "هیچ هزینه معامله ای در ارتباط با خرید نخواهد داشت."

  Venmo این ویژگی را به عنوان راهی جدید برای مشتریان اعلام می کند. شروع به کاوش در دنیای رمزنگاری کنید ، و ممکن است مقدمه بدی نباشد. بر اساس مطالعه اخیر PYMNTS و BitPay ، سه نفر از چهار مصرف کننده آمریکایی عدم اطلاع از ارزهای رمزنگاری شده ، از جمله عدم اطلاع از نحوه دستیابی به آنها ، را دلیل عدم خرید هیچکدام عنوان کردند.

  صحبت از ، Venmo در ماه آوریل توانایی خرید ، نگهداری و فروش چهار نوع ارز رمزنگاری شده را بر روی پلتفرم خود ارائه کرد: Bitcoin ، Litecoin ، Ethereum و Bitcoin Cash. شرکت مادر PayPal در ماه نوامبر همین کار را انجام داد و ماه گذشته ، محدودیت خرید هفتگی را افزایش داد و سقف خرید سالانه خود را حذف کرد. کاربران تا سه درصد در دسته بندی هزینه های واجد شرایط خود ، دو درصد در دسته دوم و یک درصد در خریدهای دیگر بازپس می گیرند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری