خبر

 • تک بورد - TikTok ماهانه یک میلیارد نقطه عطف کاربر فعال را تحت الشعاع قرار می دهد

  TikTok ماهانه یک میلیارد نقطه عطف کاربر فعال را تحت الشعاع قرار می دهد
  24 روز و 11 ساعت قبل

  TikTok این هفته نقطه عطفی را پشت سر گذاشت زیرا سرویس اشتراک گذاری ویدیو و شبکه های اجتماعی تحت مالکیت ByteDance اکنون بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد. با این حال ، اگر می خواهند به طور کلی شماره یک شوند ، آنها می توانند جبران کنند. فیس بوک در سه ماهه اخیر خود اعلام کرد که ماهانه 2.90 میلیارد کاربر فعال دارد که نسبت به سال گذشته هفت درصد افزایش داشته است.

  ریشه های TikTok به اواخر سال 2016 برمی گردد که ByteDance یک برنامه ویدیویی کوتاه به نام A.me را در چین راه اندازی کرد. این برنامه که تنها در 200 روز توسعه یافت ، به زودی به نام Douyin تغییر نام داد و در عرض یک سال ، بیش از 100 میلیون کاربر را جمع آوری کرده بود. در سطح جهان ، شخص دیگری می تواند با 80 درصد از کاربران اینترنت ساکن خارج از چین برخورد کند. این باعث شد ByteDance به بیرون برود و محبوب ترین برنامه اشتراک گذاری ویدیوی آمریکای شمالی ، Musical.ly را به مبلغ 1 میلیارد دلار خریداری کند و یک پلت فرم جدید معروف به TikTok ایجاد کند.

   https://techbord.com TikTok ماهانه یک میلیارد نقطه عطف کاربر فعال را تحت الشعاع قرار می دهد

  برنامه جدید ByteDance طوفان زیادی را برانگیخت. در سال 2018 ، TikTok با عبور از اینستاگرام ، یوتیوب و فیس بوک به عنوان بارگیری ترین برنامه سال تبدیل شد و با وجود نگرانی های جدی در مورد حریم خصوصی در طول راه ، سهم بازار را از آن زمان به بعد ادامه می دهد. معاملات صدور مجوز با Sony Music و Warner Music Group در پایان سال گذشته تنها به افزایش پایگاه کاربران TikTok کمک کرد.

  به طرز عجیبی ، ByteDance با وجود مشترک تقریباً یکسان ، Douyin و TikTok را به عنوان پلتفرم های جداگانه ادامه می دهد. رابط. این جدایی احتمالاً مربوط به قوانین سانسور چینی و/یا نگرانی های مربوط به حریم خصوصی در سایر نقاط جهان است.

  اعتبار تصویر Cleyton Ewerton

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری