خبر

 • تک بورد - The Who's Roger Daltrey می گوید اینترنت مغز، جامعه و تمدن ما را نابود می کند

  The Who's Roger Daltrey می گوید اینترنت مغز، جامعه و تمدن ما را نابود می کند
  20 روز و 9 ساعت قبل

  در حالی که اینترنت در فهرست اختراعاتی است که به طور کامل جهان را تغییر داده است، همه طرفدار تجربه دیجیتال نیستند. یکی از این افراد راجر دالتری، خواننده گروه راک افسانه ای The Who است. او نه تنها امیدوار است که "پادشاه فرو می ریزد" بلکه معتقد است که مغز ما را از بین می برد، پتانسیل پایان دادن به تمدن را دارد.

  این خواننده نظرات متنفر از اینترنت خود را به Coda Collection، که تا حدودی طعنه آمیز، یک سرویس پخش ویدئویی است که در آمازون در دسترس است و شامل کنسرت های موسیقی، مستندها و موارد دیگر از هنرمندانی مانند جیمی هندریکس است، ارائه کرد. ، باب دیلن و رولینگ استونز، که دالتری در بخش دیگری از مصاحبه از آنها به عنوان "گروه میخانه متوسط" یاد کرد.

  دالتری در طول یک جلسه خود تعدادی از مناطق را پوشش داد. -یکی، از جمله اینکه او چه احساسی داشت که The Who اگر گروه جدیدی بود که در عصر دیجیتال امروزی راه‌اندازی می‌شد، کار می‌کرد. خواننده کاملاً تحت تأثیر قرار نگرفته پاسخ خود را با اعلام خود به عنوان "متنفر شماره یک از اینترنت" شروع می کند. شده است، هرگز فکر نمی‌کردم خیری از آن حاصل شود و واقعاً هنوز هم فکر نمی‌کنم که هیچ خوبی از آن حاصل شود. فکر می‌کنم اگر مراقب نباشیم، احتمالاً پایان کار است. او توضیح داد که تمدن ما.

  "بله، این بسیار راحت است. این سیاره ما را به روش‌های مختلف نابود می‌کند. مغز ما را به روش‌های بیشتری از بین می‌برد. یک. این جامعه ما را به روش‌های متعددی نابود می‌کند، بنابراین در مجموع، هر چه زودتر پادشاه از بین برود، بهتر است."

  مثل بسیاری از چیزها، اینترنت نیز مشکلات خود را دارد. . در سال 2019، مردی که وب جهانی را اختراع کرد، تیم برنرز لی، خواستار "قرارداد برای وب" شد که امیدوار بود از یک "دیستوپیا دیجیتال" جلوگیری کند. این شامل احترام بیشتر برای کاربران است. حفظ حریم خصوصی و توسعه فناوری‌ها برای حمایت از بشریت.

  اما دالتری در مورد تأثیر محیطی اینترنت، به‌ویژه وقتی صحبت از حوزه‌های مصرف‌کننده منابع مانند ارزهای دیجیتال، NFT و مراکز داده باشد، نکته‌ای دارد. او همچنین موضوع بحث برانگیز طولانی مدتی را مطرح می کند که ترانه سراها و هنرمندان برای استفاده از آثارشان چه میزان از خدمات استریم دریافت می کنند. تخمین زده می‌شود که Spotify برای هر استریم حداقل 0.0033 دلار به هنرمندان دستمزد می‌دهد، به این معنی که آنها برای کسب یک دلار به حدود 250 استریم نیاز دارند.

  "ترانه‌سرایان نمی‌توانند با نوشتن آهنگ درآمد کسب کنند. آهنگسازان نمی‌توان با آهنگسازی درآمد کسب کرد. این نمی‌تواند ادامه پیدا کند. باید متوقف شود. این بزرگترین کلاهبرداری یا سرقت است، هر چه می‌خواهید اسمش را بگذارید، در تاریخ - دالتری گفت، برای تجارت موسیقی اتفاق افتاد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری