خبر

 • تک بورد - T-Mobile از وب سایت های Call of Duty و Overwatch ناپدید می شود زیرا دعوای Activision Blizzard جنجال برانگیز است

  T-Mobile از وب سایت های Call of Duty و Overwatch ناپدید می شود زیرا دعوای Activision Blizzard جنجال برانگیز است
  20 روز و 3 ساعت قبل

  به نظر می رسد T-Mobile ، یکی از حامیان اصلی Call of Duty League و Overwatch League ، این همکاری را لغو کرده است ، احتمالاً در نتیجه شکایت علیه Activision Blizzard به دلیل آزار و اذیت جنسی در محل کار.

  Dexerto گزارش می دهد که لوگوی T-Mobile با وجود نمایان شدن در 21 جولای دیگر در وب سایت Call of Duty League (CDL) ظاهر نمی شود. وب سایت Overwatch League نیز شرکت را از دست داده است \ ' نامش ، گرچه تا 27 جولای در آنجا بود ، و مارک T-Mobile اکنون در برنامه "مزایای لیگ Overwatch " وجود ندارد.

   https://techbord.com T-Mobile از وب سایت های Call of Duty و Overwatch ناپدید می شود ، زیرا دعوای Activision Blizzard جنجال برانگیز می کند

  قبل و بعد از عکس های وب سایت CDL ، با احترام از Dexerto

  علائم دیگری از غیبت T-Mobile در طول مسابقات بزرگ مرحله هفتم هفته گذشته مشاهده شد. به نظر می رسد لوگوی شرکت روی پیراهن بازیکنان Subliners نیویورک چسبانده شده است ، و هیچ مارک تجاری T-Mobile در هیچ یک از بخش های پخش وجود ندارد.

  همچنین اشاره شده است که سوالات متداول در قرعه کشی هفتگی T-Mobile CDL آمده است که دوره نهایی لغو شده و "قرعه کشی به پایان رسیده است "

  در حالی که اپراتور شبکه در مورد علت ناپدید شدن اظهار نظر نکرده است ، به احتمال زیاد مربوط به شکایت Activision Blizzard است که توسط وزارت کار و مسکن عادلانه کالیفرنیا تقریباً دو هفته پیش تشکیل شده است و به تبعیض ، آزار و اذیت جنسی و فرهنگ "پسر برادر" در غول بازی می پردازد.

  < p> بدانید که امروز * خیلی چیزها در جریان است ، اما من در پیاده روی کارکنان در Blizzard Way هستم. ایالت CA از Activision Blizzard به دلیل الگوی تبعیض بین حقوق و جنسیت و آزار جنسی شکایت کرده است. کارکنان پاسخ شرکت به این دعوی را "نفرت انگیز" دانستند. pic.twitter.com/qEx59FiydS

  - Jon peltz (JonnyPeltz) 28 ژوئیه 2021

  بیانیه Activision Blizzard می گوید که پرونده شامل "تحریف شده ، و در بسیاری موارد نادرست ، توضیحات گذشته Blizzard " است . "این شکایت باعث شد تا کارکنان شرکت هفته گذشته در اعتراض به واکنش شرکت از کار خارج شوند و درخواست تغییر کنند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری