خبر

 • تک بورد - Super Nintendo World 4 فوریه افتتاح می شود. اولین تصاویر سواری ماریو کارت را مشاهده کنید

  Super Nintendo World 4 فوریه افتتاح می شود. اولین تصاویر سواری ماریو کارت را مشاهده کنید
  چند ثانیه قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: ما سالهاست که در مورد Super Nintendo World ژاپن می شنویم ، اما تصاویر داخلی پارک - تاکنون وجود نداشته است. علاوه بر چند عکس از جاذبه Mario Kart و هدست های AR که همراه آن هستند ، تاریخ رسمی افتتاحیه مشخص شده است: 4 فوریه.

  به دنبال اعلام آن در سال 2015 ، Universal Studios Japan در پارک موضوعی نینتندو در ژوئن 2017 پا به میدان گذاشت. قرار بود امسال افتتاح شود ، اما مانند بسیاری از رویدادها ، همه گیری آن برنامه ها را شکست داد.

  < p> https://techbord.com Super Nintendo World 4 فوریه باز می شود ؛ اولین تصاویر سواری ماریو کارت را ببینید

  عکس های کل پارک هفته گذشته وارد شد ، که شباهت قابل توجه آن به یک بازی ماریو را نشان می دهد. اکنون ، ما می توانیم فضای داخلی را ببینیم - به ویژه جاذبه ماریو کارت. برخلاف شایعات قبلی ، این سواری از انواع مختلف روی ریل است و نه استفاده از کارتهای واقعی در پیست.

  همانطور که توسط کورومی موری از بلومبرگ گزارش شده است ، این سواری کوپر نامیده می شود. s Challenge و در داخل قلعه Bowser واقع شده است. هر کارت دارای چهار صندلی است که هر کدام فرمان مخصوص خود را دارند. یکی از مواردی که تأیید شده است استفاده از عینک AR است ، که به احتمال زیاد چگونگی کنترل حداقل یک توهم در اختیار موتورسواران قرار می گیرد - آنها حتی می توانند مانند بازی وسایل را جمع کرده و به سمت کارتهای دیگر پوسته پرتاب کنند.

  < p> https://techbord.com Super Nintendo World در 4 فوریه افتتاح می شود ؛ اولین تصاویر سواری ماریو کارت را ببینید

  "موتورسواران از قلعه Bowser به راه می افتند و از طریق صحنه های مختلف از جمله سطح گدازه ، زیر آب ، یک منطقه شبح وار ، Rainbow Road و موارد دیگر مسابقه می دهند. در این دوره از AR ، نقشه برداری و سایر فن آوری ها برای غوطه وری استفاده می شود ،" موری توییت کرد.

  جاذبه ماریو کارت Koopa's Challenge نام دارد و در داخل قلعه Bowser واقع شده است. این قلعه با دیوارهای مضمون ، درها ، آگهی ها ، سقف ها ، چراغ ها و یک مجسمه غول پیکر Bowser بسیار عالی بود. بازدیدکنندگان همه اینها و یک اتاق غنیمت را هنگام صف بندی برای سوار شدن می بینند.

  - Kurumi Mori (rumireports) 30 نوامبر 2020

  خبر مهم دیگر این است که Super Nintendo World در 4 فوریه 2021 افتتاح می شود. این کمی تعجب آور است ، با توجه به اینکه ژاپن تعداد موارد Covid-19 روزانه به بالاترین حد خود رسیده است ، اگرچه بسیار کمتر از اکثر کشورهای دیگر است. در 29 نوامبر 2585 مورد وجود داشته است. و از 148،000 مورد ، 2،057 مورد مرگ داشته است.

  در حالی که ژاپن با پرواز طولانی است ، سایر Super Nintendo Worlds در ایالات متحده در حال ساخت است. در حالی که ماریو و دوستانش در سال 2023 به Resort Universal Orlando می رسند ، LA 'Universal Studios Hollywood نسخه خود را بین 2021 و 2022 دریافت می کند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری