خبر

 • تک بورد - Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود

  Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
  چند ثانیه قبل

  پس از چندین شکست ، پارک تفریحی Super Nintendo World در این ماه افتتاح می شود. به نظر من همه چیز کمی فراتر از این است ، اما طرفداران هاردکور ماریو و بچه ها باید آن را دوست داشته باشند. با این حال ، کافه Kinopio ، با غذاهای غنی شده از قارچ ، برای من جالب به نظر می رسد. [یادداشت سردبیر: این نوع قارچ ها نیستند ، کال.]

  روز دوشنبه ، نینتندو اعلام کرد Super Nintendo World سرانجام در 18 مارس افتتاح می شود. این پارک در داخل استودیوی جهانی ژاپن در اوزاکا واقع شده است و در ابتدا قرار بود تابستان سال گذشته افتتاح شود اما با همه گیری روبرو شد. نینتندو اولین برنامه خود را برای 4 فوریه 2021 برنامه ریزی کرده بود ، اما این امر نیز به عقب رانده شد.

  اگرچه دستورات تخمدان شروع به آرامش می کنند ، نینتندو هنوز در هنگام افتتاحیه اقدامات احتیاطی را انجام می دهد. این به همه میهمانان ماسک نیاز دارد و اگرچه تعداد مشخصی ذکر نشده است ، نینتندو می گوید Universal Studios در حال حاضر فروش بلیط را محدود می کند.

  داخل پارک دقیقاً مانند یک بازی زنده ماریو به نظر می رسد ، با سکه های چرخان متحرک ، Goombas ، و Koopa Troopas. حتی یوشی ظاهر می شود (به تور ویدیویی در بالا مراجعه کنید). حداقل سه منطقه با مضمون وجود دارد ، از جمله پادشاهی قارچ ، قلعه هلو و قلعه باوزر.

  https://techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیری در 18 مارس افتتاح می شود \

  نینتندو از جذابیت مبهم Mario Kart در سال 2017 نام برد. جدیدترین به روزرسانی اعلام شده "Mario Kart : جاذبه های Koopa \ \'Challenge "و \" Yoshi \\' s Adventure ". همچنین گفته شد که میهمانان می توانند "باندهای افزایش قدرت \" را خریداری کنند که به لذت اضافه می کند. این گروهها در شش مضمون شخصیت (در بالا) ارائه می شوند.

  "اگر باند قدرت دارید ، می توانید اسرار پنهان موجود در منطقه را جستجو کرده و جذابیت را به چالش بکشید Power-up Band Key. Nintendo [ترجمه از طریق Google] گفت: "کلید را از شخصیت دشمن دریافت کنید."

  مهمانان حتی می توانند برای پیگیری فعالیت ها و امتیازات خود برنامه ای را روی تلفن خود بارگیری کنند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری