خبر

 • تک بورد - Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد

  Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
  25 روز و 9 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: Super Bowl LV به دلیل محدودیت های تولید ایجاد شده توسط همه گیر Covid-19 در سال جاری در 4K یا HDR در دسترس نخواهد بود. همراه با تعداد انگشت شماری از تغییرات دیگر ، نمایش بزرگ امسال می تواند بسیار متفاوت از آنچه از بازی قهرمانی انتظار داریم متفاوت باشد.

  CBS Sports Digital ، بخش CBS Interactive که مسئولیت پوشش در "صفحه نمایش های دیجیتال" را بر عهده دارد ، این هفته خبر را برای The Verge تأیید کرد. NBC در ابتدا قرار بود این بازی بزرگ را امسال پخش کند اما انتخاب شد که CBS در ازای حق پوشش Super Bowl LVI در سال 2022 آن را اداره کند.

  Per The Verge ، CBS هرگز بازی NFL را ارائه نداده است 4K / HDR قبل جریانهای قبلی 4K Super Bowl با کیفیت 1080P و HDR ضبط شده و برای پخش به 4K ارتقا یافتند.

  https://techbord.com امسال Super Bowl در 4K یا HDR جریان جریانی نخواهد یافت

  Super Bowl LV یکشنبه ، 7 فوریه 2021 ، از استادیوم ریموند جیمز در تامپا برگزار می شود ، فلوریدا با توجه به همه گیری ، احتمالاً ولخرجی های امسال بسیار مسخره تر خواهد بود. انتظار می رود حضور حضوری با حدود 20 درصد ظرفیت مجاز باشد و بسیاری از جشن های سنتی هفته Super Bowl به طور کامل محدود یا لغو خواهند شد. >

  هنگام مشاهده در خانه ، اوضاع نیز متفاوت خواهد بود. طبق گزارش اخیر Hyperbeast ، هر دو کوکا کولا و پپسی تصمیم گرفته اند "به دلیل شرایط اجتماعی امسال" هیچ تبلیغاتی برای سودا در این مسابقات انجام ندهند. پ هابیچ

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری