خبر

 • تک بورد - STFU یا SMH؟ اختصارات و کلمات اختصاری متن گوگل را بررسی کنید

  STFU یا SMH؟ اختصارات و کلمات اختصاری متن گوگل را بررسی کنید
  20 روز و 11 ساعت قبل

  TL؛ DR: آیا می دانستید که FTW در واقع به معنی For The Win است نه F ** k The World؟ یا اینکه Bae ، مسلماً مخفف عبارت Before Anyone Else است؟ دنیای دیجیتال مملو از این نوع متن است و عدم انتشار معنای چیزی که می تواند منجر به موقعیت های ناخوشایند شود. برای توضیح اینکه چقدر می تواند گیج کننده باشد ، شخصی لیستی از کلمات اختصاری گوگل شده در سراسر جهان را تهیه کرده است که ممکن است شما را ناامید کند.

  این گزارش توسط فروشنده قاب گوشی انگلستان Case24.com/uk (از طریق PCMag) تهیه شده است. از ابزار تحلیلی Ahrefs برای جمع آوری فهرستی از 35 مخفف و اختصارات برتر گوگل در سراسر جهان تا آوریل 2021 استفاده کرد.

  ! تابع (e، i، n، s) {var t = "InfogramEmbeds "، d = e.getElementsByTagName (" script ") [0]؛ if (window [t] && window [t] .initialized) window [t] .process && window [t] .process ()؛ در غیر این صورت (! e .getElementById (n)) {var o = e.createElement ( "script ")؛ o.async = 1، o.id = n، o.src = "https://e.infogram.com/js /dist/embed-loader-min.js "، d.parentNode.insertBefore (o ، d)}} (سند ، 0 ، " infogram-async ") ؛

  SMH در رتبه اول با تقریباً یک میلیون جستجو قرار دارد. این خیلی تعجب آور نیست زیرا بسیاری از مردم بر سر این که آیا این به معنای نفرت زیاد است یا تکان دادن سر من بحث می کنند. SMH در واقع به معنی تکان دادن سر من است ، اصطلاحی که به سال 2014 برمی گردد. بیش از یک نفر فکر می کردند منظور از آن سوراخ من را ببندید ، که امیدوارم بیان تعجب باشد که به دهان آنها اشاره می کند و نه یک دهانه متفاوت.

  < p> دیدن LMAO و LOL به ترتیب در جایگاه دوم و چهارم تعجب آور است. مخفف کلمه Laugh Out Loud را می توان در دهه 1980 جستجو کرد و در دهه نود بسیار مورد استفاده قرار گرفت ، زمانی که تلفن های همراه ، که بسیاری از آنها دارای برنامه های داده با تعدادی متن بودند ، محبوبیت خود را افزایش دادند. حتی در سال 2011 به فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد وارد شد. جالب اینجاست که LOL برای اولین بار در دهه 1960 برای پیرزن کوچک استفاده شد-LMAO!

   https://techbord.com STFU یا SMH؟ بیشتر جستجو شده در Google کلمات اختصاری و کلمات اختصاری

  GOAT (بزرگترین تاریخ) را اصطلاح دیگری است که در در سالهای اخیر ، در حالی که به نظر می رسد AFK (دور از صفحه کلید) و BRB (Be Right Back) ده ها سال است که وجود دارد. این نویسنده به یاد می آورد که از هر دو در چت روم های اینترنتی دهه 1990 استفاده کرده است. همچنین غیر معمول است که کلماتی که با فعالیت های آنلاین مرتبط نیستند ، مانند DIY و AKA ، در لیست قرار بگیرند.

  شخصاً ، تنها مدخل های لیست که من نمی دانستم OOTD (Outfit Of The Day) و NGL (نه دروغ می گویم) ، که ممکن است بازتاب سن من باشد.

  با افزایش روزافزون جمعیت جهان زمان بیشتری به صورت آنلاین ، برنامه های ارتباطی به اصلی ترین راه ارتباطی تبدیل می شوند و افراد بیشتری با کار از راه دور ، انتظار می رود این لیست ده سال دیگر کاملاً متفاوت به نظر برسد. حروف اختصاری جدید دائماً در حال استفاده روزمره هستند ، بنابراین LOL بعدی می تواند در نزدیکی IMO باشد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری