خبر

 • تک بورد - Stack Overflow توسط Prosus به مبلغ 1.8 میلیارد دلار خرید

  Stack Overflow توسط Prosus به مبلغ 1.8 میلیارد دلار خرید
  10 روز و 13 ساعت قبل

  Prosus در امر سرمایه گذاری در EdTech همه کاره است. شرکت سرمایه گذاری فناوری اعلام کرده است که با موفقیت Stack Overflow ، مجموعه محبوب پرسش و پاسخ سایتهایی را که برای کمک به توسعه دهندگان و ایجاد جوامع پیرامون موضوعات مختلف طراحی شده اند ، به دست آورد. این اولین اقدامی است که به نظر می رسد یک سری حرکات متمرکز بر آینده یادگیری مستقل بصورت آنلاین باشد.

  Prosus اعلام کرده است که Stack Overflow را به مبلغ 1.8 میلیارد دلار خریداری کرده است. این معامله اولین ورود رسمی Prosus به دنیای EdTech است. با توجه به افزایش تقاضای تقاضا برای فناوری آموزش ، انتظار می رود طی هفت سال آینده یک حرکت عاقلانه تقریباً 20 درصد افزایش یابد. این اولین بار است که Prosus یکی از این سیستم عامل ها را به طور کامل به چرخ چرخ خود جذب می کند.

  از نظر ارزش دلار ، این حرکت یکی از مهمترین کتاب های Prosus تا به امروز است. Prosus و شرکت مادر Naspers از ماه آوریل و با تصفیه دارایی به منظور آزادسازی سرمایه مورد نیاز ، برای این معامله آماده می شوند. Prosus به دلیل دارایی 200 میلیارد دلاری خود در غول چینی Tencent در محافل فناوری بهتر شناخته می شود.

  Stack Overflow یک بستر آنلاین است که توسعه دهندگان حرفه ای و علاقه مند به یکدیگر در حل مشکلات فنی کمک می کنند. این وب سایت همچنین میزبان جامعه ای از برنامه نویسان در حال رشد است که به حقوق خود می رسند ، ضمن شانه زدن از طریق راه حل های مشترک و ارسال پیام خود ، دانش به دست می آورند.

  به طور کلی ، این مخاطبان ماهانه 100 میلیون کاربر را در اختیار دارند. حدود 85٪ از کاربران Stack Overflow از ایالات متحده آمده اند. Prosus امیدوار است که به ویژه در کشورهایی که اشتهای فزاینده ای برای دانش در این حوزه دارند ، دسترسی به خدمات را در سطح جهانی گسترش دهد. به گفته Joel Spolsky ، بنیانگذار موسسه ، Stack Overflow به طور مستقل به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

  پروسوس همچنین امیدوار است که به زودی با Skillsoft ، یک بستر آموزشی بیشتر جهت کسب و کار ، به نیروهای خود ملحق شود. این در انتظار ادغام برنامه ریزی شده بین Skillsoft و Churchill Capital Corp II ، یک شرکت خرید هدف خاص است. به نظر می رسد همه طرف های درگیر در مورد طول عمر جنبش یادگیری الکترونیکی که همه گیری آن را آغاز کرده است ، انجام می دهند.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری