خبر

 • تک بورد - Spider-Man: No Way Home به اولین فیلم دوران بیماری همه گیر تبدیل شد که یک میلیارد دلار در باکس آفیس فروخت.

  Spider-Man: No Way Home به اولین فیلم دوران بیماری همه گیر تبدیل شد که یک میلیارد دلار در باکس آفیس فروخت.


  27 روز و 19 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Spider-Man: No Way Home اولین فیلم دوران همه‌گیری است که از مرز یک میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی عبور کرده است. این فیلم ابرقهرمانی در 13 دسامبر در تئاتر فاکس ویلیج در لس آنجلس اکران شد و در 17 دسامبر در سراسر کشور اکران شد. این اولین فیلم پس از جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر در سال 2019 است که بیش از 1 میلیارد دلار در سراسر جهان به ارمغان می آورد و موفق به انجام این کار در فقط 1

  Star Wars: The Force Awakens نیز تنها در 12 روز به مرز 1 میلیارد دلار رسید. تنها دو فیلم دیگر - Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame - به ترتیب در 11 روز و پنج روز این کار را سریع‌تر انجام دادند. همانطور که پیش می‌رود، مرد عنکبوتی جدید پردرآمدترین فیلم سال 2021 است.

  تعداد کمی به اندازه صنعت فیلم تحت تأثیر همه‌گیری قرار گرفتند. سینماها در سرتاسر جهان در واکنش به تلاش‌های قرنطینه برای مدت‌های طولانی تعطیل شدند، و زمانی که استودیوها شروع به انجام معاملات برای نمایش فیلم‌های خود در خانه کردند، به نظر می‌رسید که مدل تئاتر سنتی برای همیشه در خطر ناپدید شدن است.

  img src="https://techbord.com/picsbody/2112/8243-1.jpg" alt="https://techbord.com Spider-Man: No Way Home به اولین فیلم دوران همه گیر با فروش 1 میلیارد دلاری در گیشه تبدیل شد" >

  صاحبان تئاتر انعطاف پذیر ماندند. هنگامی که آنها شروع به بازگشایی کردند، کمبود محتوای جدید برای نمایش وجود داشت زیرا تولید فیلم نیز تحت تأثیر همه گیری بود. برخی از سالن‌ها که از بازگشت مشتریان ناامید بودند، نمایش فیلم‌های کلاسیک مانند بازگشت به آینده، آرواره‌ها و روانی را با نرخ‌های تخفیفی تجربه کردند. دیگران سالن‌هایی را برای نمایش‌های خصوصی اجاره کردند.

  کووید همچنان با آخرین نوع Omicron مرتبط است، اما حمل‌ونقل کریسمس مرد عنکبوتی ثابت می‌کند که مصرف‌کنندگان همچنان اشتهای خود را برای تجربه تئاتر سنتی دارند.


  تگ ها:

  spider-man , home , اولین , فیلم , دوران , بیماری , تبدیل , میلیارد , دلار , باکس , آفیس , فروخت.


  v 9
خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری