خبر

 • تک بورد - Rockstar Games در حال راه اندازی لیبل موسیقی CircoLoco Records است

  Rockstar Games در حال راه اندازی لیبل موسیقی CircoLoco Records است
  8 روز و 23 ساعت قبل

  رو به جلو: عناوین Rockstar Games به دلیل داشتن موسیقی متن قابل توجه با آهنگ های اصلی و دارای مجوز که توسط افرادی که آنها را پخش کرده اند ، شناخته می شوند ، شناخته می شوند. بنابراین مشخص است که Rockstar در هنگام ساخت یک بازی جدید چقدر به موسیقی اهمیت می دهد ، اما اکنون که در حال راه اندازی یک برچسب ضبط است ، این استودیو می تواند این تأثیر را در بازارهای دیگر گسترش دهد.

  Rockstar برای راه اندازی برچسب خود با CircoLoco ، یک مارک موسیقی رقص مدرن که به دلیل سازماندهی برخی از بزرگترین مهمانی های جهان شناخته شده است ، همکاری کرده است. آنها با هم برچسب CircoLoco Records را ایجاد کرده اند. CircoLoco و Rockstar Games ادعا می کنند که "CircoLoco Records در تلاش برای حمایت و اعتلای فرهنگ موسیقی رقص در یکی از پرخطرترین دوره هایی که برای باشگاه ها تجربه شده است ، زمینه جدیدی را ایجاد خواهد کرد و فرصتی برای ارتقا صحنه از طریق قدرت جمعی این دو است. مارک های سرگرمی. "

  قبل از اینکه Circoloco Records اولین آلبوم خود را به نام " Monday Dreamin "راه اندازی کند ، این برچسب مجموعه ای از EP را به نمایش می گذارد که هنرمندان را نشان می دهد که دوره های مختلف احزاب CircoLoco را نشان می دهد. EP ها از 4 ژوئن به صورت هفتگی منتشر می شوند ، در حالی که آلبوم برای 9 ژوئیه برنامه ریزی شده است.

  اولین EP "Monday Dreamin \ 'Blue " خواهد بود و آهنگ های جدیدی از Sama ارائه می دهد' عبدالهادی ، کری چندلر ، رامپا و ست تروکسلر.

  آهنگ جدید ست تروکسلر "Lumartes " از قبل برای علاقه مندان در دسترس است. علاوه بر این ، دیکسون ساکن After Hours ، به طور خاص برای این EP ، آهنگ جدیدی از Deichkind "Autonom" ساخته است.

  از دیگر هنرمندانی که در EP های CircoLoco حضور پیدا می کنند ، دی جی های باسابقه مانند دیجی مودیمان ، کارل کریگ و لوسیانو ساکن قفل موسیقی. دی جی های آینده و آینده مانند Lost Souls of Saturn & TOKiMONSTA و Red Axes نیز در EP های آینده حضور خواهند داشت.

  با ایجاد CircoLoco Records ، جالب است که ببینید Rockstar تصمیم دارد موسیقی اضافه کند از برچسب به بازی های آینده یا به عنوان یک به روزرسانی محتوا برای GTA V یا Red Dead Redemption 2.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری