خبر

 • تک بورد - Ring به دنبال آتش گرفتن باتری 350،000 زنگ در را فرا می خواند

  Ring به دنبال آتش گرفتن باتری 350،000 زنگ در را فرا می خواند
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ حلقه بهترین سال را ندارد. این شرکت متعلق به آمازون با شکایت های نقض حریم خصوصی روبرو بوده است و به دنبال گزارش آتش سوزی صدها هزار زنگ درب ویدئویی هوشمند نسل دوم خود را فراخوانی کرده است.

  بر اساس اعلامیه ارسال شده توسط کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) ، این مشکل این است که با استفاده از پیچ های نادرست برای نصب ، باتری زنگ درب بیش از حد گرم می شود. اینها می توانند باتری را سوراخ کنند و در نتیجه باعث ایجاد آتش سوزی و سوختگی می شوند. این مسئله در حدود 350،000 زنگ درب حلقه ای نسل دوم که در ایالات متحده فروخته می شود و تقریباً 8700 مورد دیگر در کانادا فروخته می شود ، تأثیر می گذارد. زنگ درها برای روشن شدن ، منجر به خسارت جزئی مالکیت همچنین 8 گزارش در مورد سوختگی جزئی گزارش شده است. خطرات ناشی از آتش سوزی و سوختگی. برای راهنمایی های جدید با Ring تماس بگیرید یا به برنامه آنها بروید. تماس: 800-656-1918 ، https://t.co/aJhc3BDG8e اطلاعیه کامل: https://t.co/2hH98wTSO6 pic.twitter.com/WhsgpuHlqy

  - کمیسیون ایمنی محصول مصرف کننده ایالات متحده (USCPSC) 10 نوامبر 2020

  زنگ درهای آسیب دیده از ژوئن 2020 تا اکتبر 2020 در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی ، Amazon.com و Ring.com با قیمت حدود 100 دلار فروخته شد. آنها دارای نیکل ساتن "(سیاه و نقره ای) و " برنز ونیزی "(سیاه و برنز) هستند و دارای شماره مدل 5UM5E5 است که در پشت محصول و بسته بندی بیرونی نمایش داده شده است. با وارد کردن شماره سریال در اینجا ، فراخوان را یادآوری کنید.

  "سخنگوی حلقه در بیانیه ای به فاکس بیزینس گفت:" امنیت مشتریان ما اولویت اصلی ماست "." ما همکاری داریم و ادامه می دهیم با CPSC در این مورد تماس گرفته و با مشتریانی که Ring Video Doorbell (2nd Gen) را خریداری کرده اند تماس گرفته اند تا اطمینان حاصل کنند که کتابچه راهنمای کاربر را به روز کرده اند و دستورالعمل های نصب دستگاه را دنبال می کنند. مشتریان نیازی به بازگرداندن دستگاه های خود ندارند. "

  مدت طولانی است که به دلیل سیاست های حفظ حریم خصوصی خود مورد انتقاد قرار گرفته است. در ژانویه 2019 ، گزارش ها ادعا می کردند که کارمندان آن به فیلم های ضبط شده مشتریان و خوراکهای زنده - چیزی که منجر به اخراج چهار کارگر شد همچنین مشخص شد که رینگ با صدها نیروی پلیس آمریكا مشاركت دارد و به آنها اجازه می دهد از زنگ درب حلقه و فیلم دوربین حركت برای استفاده در تحقیقات استفاده كنند. بنیاد مرزهای الکترونیکی (EFF) در همین حال ، اعلام کرد که چندین ردیاب شخص ثالث جاسازی شده را در برنامه Ring Android شناسایی کرده است که "اطلاعات زیادی" را به دست می آورند و آنها را با شرکت هایی از جمله Facebook به اشتراک می گذارند.

  امسال اوضاع بدتر شد هنگامی که یک مهندس آمازون خواستار تعطیلی دائمی این شرکت شد ، و بی بی سی دریافت که محصولات Ring هر زنگ در را وارد می کند ، حرکت را شناسایی می کند و تعامل برنامه را نشان می دهد. اگرچه به حریم خصوصی مربوط نیست ، اما گزارش هایی از ابزار دستی نیز گزارش شده است برای محافظت در برابر شکستن دستگاه های Covid-19.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری