خبر

 • تک بورد - Peloton بیش از 125000 تردمیل را به دنبال مرگ کودک ، ده ها زخمی به یاد می آورد

  Peloton بیش از 125000 تردمیل را به دنبال مرگ کودک ، ده ها زخمی به یاد می آورد
  6 روز و 23 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ غول تناسب اندام Peloton از فراخوان داوطلبانه دو تردمیل در ایالات متحده و انگلیس به دلیل نگرانی در مورد ایمنی پس از مرگ یک کودک شش ساله و زخمی شدن ده ها نفر خبر داد. این شرکت اصرار داشت که علی رغم تماس کاربران ، دستگاه های Tread و Tread + ایمن هستند ، اما اکنون بیش از 125000 دستگاه را فراخوانده است.

  این اقدام به دنبال هفته ها بحث و گفتگو با کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده (CPSC) ، که نگرانی های Peloton را "نادرست و گمراه کننده" خوانده بود.

  "من می خواهم واضح است که Peloton در پاسخ اولیه به درخواست کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی مبنی بر اینکه ما Tread + را به یاد بیاوریم ، اشتباهی مرتکب شد. " "ما باید از همان ابتدا با آنها همکاری بیشتری داشته باشیم. برای همین ، من عذرخواهی می کنم. "

  Peloton از مشتریان می خواهد که دیگر از استفاده از تردمیل ها استفاده نکنند. طی هفته های آینده تعمیرات ارائه می شود. متناوباً ، مالکان می توانند برای بازپرداخت کامل با شرکت تماس بگیرند.

  Peloton به والدین توصیه کرد پس از مرگ یک کودک شش ساله که در زیر غلتک های عقب کشیده شده بود ، کودکان را از دستگاه Tread + خود دور نگه دارد. این تجهیزات به دلیل نوع موتوری که دارند ، از زمین بالاتر از سایر تردمیل ها نیاز دارند. 72 مورد از کشیده شدن بزرگسالان ، کودکان و حیوانات خانگی در زیر تردمیل ها گزارش شده است که منجر به شکستگی ، سایش درجه سوم ، پارگی و خراشیده شدن می شود.

   https://techbord.com Peloton بیش از 125000 تردمیل را به دنبال مرگ کودک ، دهها زخمی

  قیمت سهام Peloton به شدت بیاد می آورد.

  CPSC ویدئویی نگران کننده منتشر کرد که نشان می دهد کودکی در حین کار در زیر یکی از تردمیل ها گیر افتاده است. در آن زمان Peloton پاسخ داد و گفت: "می داند كه Tread + برای خانه ایمن است و طبق اخطارها و دستورالعمل های ایمنی استفاده می شود."

  "CPSC مایل به انجام هرگونه بحث معنادار با Peloton قبل از صدور بیانیه مطبوعاتی نادرست و گمراه کننده آن است. "/ اضافه شد.

  همچنین در انگلستان فراخوانده می شود - Tread + فقط در ایالات متحده فروخته می شود - زیرا کنسول صفحه لمسی می تواند جدا و خراب شود.

  Peloton همچنین با گزارش هایی روبرو است که اشکالی در API آن به همه اجازه دسترسی به داده های کاربر را می دهد ، اگرچه این آسیب پذیری اکنون برطرف شده است. سهام این شرکت دیروز تقریباً 15 درصد افت داشت و حدود 4.1 میلیارد دلار از ارزش بازار آن خالی شد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری