techbord.com Netflix و Ubisoft در همکاری با یک سری بازیهای Assassin  'Creed زنده همکاری می کنند

چیزی که باید منتظر آن بود: از نظر تاریخی ، فیلم ها و نمایش های ساخته شده بر اساس کتاب ها و بازی های ویدیویی خارق العاده نبوده اند. این روزها اوضاع متفاوت است: بازی تاج و تخت (بیشتر) ، Altered Carbon و Netflix The Witcher همه رسانه های بزرگی هستند که روی پای خود می ایستند ، با متن مطالب منبع اصلی خود یا بدون آنها. با توجه به این نکته ، ممکن است در مورد آخرین اعلامیه نتفلیکس کمی خوش بینی محتاطانه وج

قبل از اینکه بپرسید ، خیر ، این نمایش هیچ ارتباطی با فیلم بدبخت سال 2016 بر اساس همان امتیاز ندارد. این فیلم به کارگردانی جاستین کورزل ساخته شد و به عبارت ساده ، خیلی خوب نبود.

از طرف دیگر ، نمایش توسط جیسون آلتمن و دانیل کرینیک تولید خواهد شد. آلتمن در چندین نمایش تحسین شده منتقد مانند The Blacklist و Orange is The New Black بازی کرده است. Kreinik بیشتر به خاطر نقش خود به عنوان مدیر توسعه شعبه فیلم و تلویزیون Ubisoft شناخته شده است.

Netflix در حال ساخت یک مجموعه سریال Action Assassin \ \'Creed خواهد بود. جیسون آلتمن و دانیل کرینیک ازUbisofts بعنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت خواهند کرد آلتمن (که همچنین رئیس فیلم و تلویزیون Ubisoft است) در بیانیه ای گفت که مارک Assassin\'s Creed به عنوان یک حق رای دادن شناخته شده است. " "ما از ساخت سری Assassin \ \'Creed با Netflix بسیار هیجان زده شده ایم و منتظر توسعه حماسه بعدی در Assassin \\' Creed جهان هستیم."

گذشته از افشای نمایش وجود Netflix و وجود تولید کنندگان اصلی آن چیزهای زیادی برای ادامه کار به ما نداده است. مشخص نیست که آیا در حین گرفتن چند آزادی خلاقانه ، داستان و بازیهای اصلی بازی را دنبال می کند یا مسیر کاملاً منحصر به فرد خود را ترسیم می کند. همچنین غیرممکن است که بگویید چند فصل برنامه ریزی شده است یا هر قسمت چه مدت طول خواهد کشید.

به طور قابل توجهی ، در بیانیه مطبوعاتی نتفلیکس آمده است که معامله آن با Ubisoft فقط برای یک برنامه زنده نیست. مجموعه های اکشن ، اما همچنین "انیمیشن" و "انیمه" اقتباس. Netflix ممکن است فقط در تلاش باشد تا رقبا را از گرفتن حقوق برای نمایش های مشابه جلوگیری کند ، یا شاید یک انیمه Assassin\'s Creed واقعاً در راه باشد - فقط زمان مشخص خواهد شد.

ما خواهیم بود این پروژه را از نزدیک دنبال کنید و در صورت بروز هرگونه اطلاعات جالب ، شما را به روز خواهیم کرد.

Netflix و Ubisoft در همکاری با یک سری بازیهای Assassin 'Creed زنده همکاری می کنند
tech-culture/netflix-و-ubisoft-در-همکاری-با-یک-سری-بازیهای-assassin.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Creative عضوی جدید به خانواده Sound Blaster Z اضافه می کند
techbord.com فورد برای انجام
techbord.com این مچ بند به شما اجازه می دهد دوستان ، خانواده و حتی رئیسان روحیه شما را کنترل کنند
techbord.com وسیله نقلیه مفهومی نیسان کار از راه دور را به حد نهایت می رساند
techbord.com سامسونگ تأیید می کند که شارژرها و هدفون های دستگاه های آینده را به تدریج از بین می برد
techbord.com 10 GPU برتر AMD در همه زمان ها
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.