خبر

 • تک بورد - Netflix تریلرهای جدید Witcher را منتشر می کند و با Tiger King 2 صحبت می کند

  Netflix تریلرهای جدید Witcher را منتشر می کند و با Tiger King 2 صحبت می کند
  22 روز و 11 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ رویداد Netflix Tudum به پایان رسیده است ، بنابراین زمان جمع بندی فرا رسیده است. در طول پخش زنده سه ساعته خود ، Netflix در مصاحبه ها ، ده ها تریلر و برخی افشاگری های بزرگ قرار گرفت-در اینجا موارد خوب وجود دارد.

  The Witcher

  Netflix سه تریلر جدید از فصل دوم The Witcher منتشر کرد. یکی نگاه کوتاهی به ارتباط سیری و گرالت (در بالا) ، دیگری (در زیر) یک تیزر خنده دار برای یکی از بدنام ترین داستانهای کتابها است ، و سوم بازنمایی پایان فصل اول است.

  < p> فصل دوم در 17 دسامبر آغاز می شود. p>

  ببر ببر 2

  نتفلیکس اعلام غافلگیرکننده ببر ببر 2 ، مجموعه مستندهای بعدی با "به همان اندازه ضرب وشتم و جنون " به عنوان پیش ساز آن کرد. این فیلم در 17 نوامبر به نمایش درمی آید. تریلر مختصر تیزر از تام استوریج در نقش Dream رونمایی می کند که کربی هاول باپتیست در نقش Death ، میسون الکساندر پارک در نقش Desire و Gwendoline Christie در نقش Lucifer به نمایش در می آیند.

  Arcane

  < p> Arcane یک سری انیمه است که بر اساس League of Legends ساخته شده است. در اولین تریلر خود ، هایلی استاینفلد صدای Vi را ارائه می دهد ، که مأموریت دارد خواهرش را نجات دهد ، زیرا دنیای steampunk آنها با جادو به آشوب کشیده شده است. این مجموعه سه قسمت به طور همزمان به مدت سه هفته و از 6 نوامبر منتشر می شود.

  اشاره های محترم

  نتفلیکس دو دقیقه از فیلم آینده "نگاه نکن" بازی کرد ، a کمدی درباره ستاره شناسان که زمین را از برخورد سیارک نجات می دهند. در آن لئوناردو دی کاپریو و جنیفر لارنس با یک رئیس جمهور بی تفاوت با بازی مریل استریپ روبرو می شوند. این فیلم از 10 دسامبر در سینماهای منتخب پخش می شود و از 24 دسامبر پخش می شود.

  Netflix همچنین تریلرهای جدیدی از Red Notice ، یک فیلم کمدی جاسوسی-مهیج با بازی رایان رینولدز ، گال گادوت و دواین جانسون ، منتشر کرد. فصل چهارم Stranger Things؛ و یک مستند درباره کانیه وست به نام Jeen-yuhs (تلفظ شده "نابغه ").

  برای اطلاعات بیشتر ، صفحه YouTube Netflix را بررسی کنید.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری