خبر

 • تک بورد - Nerf از ماکت 100 دلاری Halo's Needler رونمایی کرد

  Nerf از ماکت 100 دلاری Halo's Needler رونمایی کرد
  15 روز قبل

  ما فقط چند هفته با راه اندازی مورد انتظار Halo Infinite فاصله داریم ، بنابراین چه راهی بهتر از اعلام بهترین اسلحه کپی Needler تا به امروز وجود دارد.

  Hasbro مدتی است که اسلحه های Nerf با موضوع بازی های ویدئویی می سازد. خط Fortnite آن شامل یک پرتاب کننده موشک ، یک سری بلاسترها بر اساس بازی های محبوب Roblox و تلاش قبلی برای Needler در ترکیب Halo آن است که دقیقاً خیره کننده نبود ، اما آن ماکت خاص تیراندازی تنها هزینه داشت 10 دلار ، مسلماً.

  آخرین نسخه Nerf's Needler بسیار چشمگیرتر است - و ده برابر قیمت. متأسفانه ، خوشه های تیز پلاسمای کریستالی را که در دشمنان قرار دارد و در اثر ضربه منفجر نمی شود ، شلیک نمی کند ، اما دارای یک بلستر کاملاً موتوری است که ده دارت پشت سر هم از طبل دوار و 10 دارت پشت سر هم شلیک می کند.

  < p> https://techbord.com Nerf رونمایی از ماکت 100 دلاری سوزن باز Halo

  The Needler همچنین دارای یک اثر بسیار خنک است که در آن سوزن های بالای اسلحه هنگامی که کاربران دسته را می گیرند روشن می شوند. هر بار که یک دارت شلیک می شود ، یکی از چراغ ها خاموش می شود و نحوه ناپدید شدن سوزن ها را در نسخه بازی تقلید می کند.

  سوزن گیر جدید Nerf به شش باتری سنگین AA 1.5V برای کار نیاز دارد. همچنین دارای برچسب قیمت متناسب با مجموعه ویژگی های آن است: 100 دلار. خریداران برای نشان دادن آن موضعی دارند-یک حالت نمایش وجود دارد که همه ویژگی های روشنایی آن را فعال می کند-و همچنین یک کارت که محتوای درون بازی را برای Halo Infinite باز می کند. هیچ توضیحی درباره این محتوا وجود ندارد ، اما می توان تصور کرد که مربوط به Needler است یا مجموعه ای از پوست Nerf است.

  Nerf LMTD Halo Needler در حال حاضر برای پیش خرید از آمازون در دسترس است ، Entertainment Earth ، GameStop و Hasbro Pulse. ماکت هنوز در حال توسعه است ، به این معنی که قرار نیست تا دسامبر 2022 ارسال شود. در همین حال ، Halo Infinite ، در 8 دسامبر فرود می آید.

  h/t: The Verge

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری