خبر

 • تک بورد - Mystery Science Theatre 3000 برای ادامه ساخت قسمت های جدید و انتشار آنها به طور مستقل به کمک شما نیاز دارد

  Mystery Science Theatre 3000 برای ادامه ساخت قسمت های جدید و انتشار آنها به طور مستقل به کمک شما نیاز دارد
  26 روز و 17 ساعت قبل

  MST3K یک سریال کمدی آمریکایی است که به اواخر دهه 80 برمی گردد. در این سریال در ابتدا یک سرایدار (هاجسون) بازی می کرد که مجبور شد فیلم های کم هزینه را تماشا کند و بر روی آنها ریف کند. در طول سالها چندین شروع و توقف انجام شده است ، Netflix پس از اولین اجرای Kickstarter ، آن را برای چند فصل در سال 2017 انتخاب کرد.

  Mystery Science Theatre 3000 (MST3K) در حال بازگشت است. دوباره.

  خالق سریال جوئل هاجسون در تلاش برای تأمین بودجه ایجاد قسمتهای اضافی به چاه Kickstarter بازمی گردد ، اما هاجسون در اینجا متوقف نمی شود. به طور خلاصه ، ایده او این است که جامعه را در کنترل آینده MST3K کنترل کند:

  اگر تعداد کافی از شما MST3K بیشتری می خواهید ، شاید ما نیازی به کسی نداریم که ما را تمدید کند. از این پس ، ما می خواهیم شما تصمیم بگیرید که MST3K چه مدت ادامه یابد. ما برای تولید "MST3K" بیشتر به شبکه نیاز نداریم. ما می توانیم آن را برای شما درست کنیم. وقتی این کار را می کنیم ، شما باید اولین کسی باشید که آن را می بیند.

  او می خواهد به جای اینکه به یک شریک توزیع اعتماد کند تا به آنها امکان ادامه کار را بدهد ، می خواهد یک تئاتر آنلاین به نام Gizmoplex ایجاد کند تا نمایش های زنده ، نمایش های برتر و رویدادهای ویژه را برگزار کند.

  ایده توزیع نمایش به طور مستقل به اندازه "یک دهه پیش" "خارج از خانه" نبوده و در حال حاضر پشتیبانی زیادی از این پروژه وجود دارد. از زمان نگارش این مقاله ، نزدیک به 9800 حامی بیش از 1.8 میلیون دلار از هدف اولیه 2 میلیون دلاری تعهد کرده اند و 29 روز دیگر باقی مانده است. برنامه های خاص Gizmoplex و رویدادهای زنده.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری