خبر

 • تک بورد - Modder Game Boy را به یک استخراج کننده بیت کوین تبدیل می کند

  Modder Game Boy را به یک استخراج کننده بیت کوین تبدیل می کند
  12 روز و 16 ساعت قبل

  WTF ؟! هیچ رازی نیست که یکی از دلایلی که در حال حاضر نمی توانیم کارت گرافیک - خارج از سایت های حراج - بخریم ، تقاضای رمزگذاران است. اما روش دیگری برای استخراج بیت کوین بدون نیاز به کارت گرافیک وجود دارد ، هرچند سرعت آن بسیار کندتر از روش های سنتی است: از Nintendo Game Boy استفاده کنید.

  شاهکار برجسته مهندسی کار stacksmashing کانال YouTube است ، که Game Boy را از طریق اصلاح هوشمندانه ای به یک استخراج کننده بیت کوین تبدیل کرد.

  اولین قدم بارگیری همه ROMS های تولید شده توسط YouTube توسط Game Boy از یک کارت فلش USB استاندارد استفاده می کند.

  مسئله اصلی استخراج در Game Boy عدم اتصال آنلاین در گوشی دستی کلاسیک نینتندو است ، به این معنی که بدون برخی از تغییرات نیازی به اتصال بیت کوین ندارد. برای رفع این مشکل ، stacksmashing از Raspberry Pi Pico 4 دلاری و کابل Link Link Game Nintendo اصلاح شده استفاده کرد.

  مورد دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد ، تفاوت ولتاژ مورد نیاز بین Pico (3.3 ولت) و کابل Nintendo Game Link با سطح منطقی 5 ولت. این به معنای استفاده از یک شیفت ساده منطقی دو جهته بود. ذکر شده است که ویژگی دو جهته در واقع مورد نیاز نیست ، اما این نوع اجزا تنها موارد موجود بودند.

  Game Boy از طریق تعویض منطقی و Pico به Raspberry Pi Pico متصل می شود به یک رایانه شخصی متصل می شود که اتصال اینترنت را فراهم می کند.

  https://techbord.com مدر Game Boy را به بیت کوین تبدیل می کند miner

  همانطور که انتظار داشتید ، در مورد استخراج بیت کوین ، Game Boy RTX 3090 نیست. پردازنده 8 بیتی Sharp LR35902 (4.18 مگاهرتز) عملکردی در حدود 0.8 هش در ثانیه را به آن می دهد. با توجه به این موضوع ، اکثر استخراج کنندگان مدرن ASIC قادرند در هر ثانیه حدود 100 ترآهاش را انجام دهند و باعث می شوند دستی حدود 125 تریلیون برابر کندتر شود.

  در حالی که در حال حاضر ارزش بیت کوین 57749 دلار است ، استخراج یک مورد با استفاده از این روش دو چهار میلیارد سال طول بکشد ، اگرچه چهار باتری سه گانه آن به این معنی است که نسبت به استخراج کنندگان ASIC بسیار کم مصرف است.

  متشکرم ، TweakTown

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری