خبر

 • تک بورد - Matrix برای اولین بار در تاریخ به IMAX می آید، اما فقط برای دو روز

  Matrix برای اولین بار در تاریخ به IMAX می آید، اما فقط برای دو روز
  15 روز و 4 ساعت قبل

  چرا مهم است: IMAX ماتریکس را فقط در اوایل ماه آینده به مدت دو شب نمایش می دهد، پیش از اکران ماتریکس Resurrections در 22 دسامبر. این می تواند تنها فرصت شما برای دیدن فیلمی باشد که همه چیز را شروع کرده است، بنابراین اگر شما اصلاً علاقه مند هستید، بهتر است همین الان ادامه دهید و بلیط های خود را درخواست کنید.

  این فیلم اصلی در سال 1999 در سینماها عرضه شد. با وجود موفقیت در گیشه و تأثیر ماندگاری که بر صنعت فیلم و فرهنگ پاپ داشته است، ماتریکس هرگز به IMAX راه پیدا نکرد. دنباله‌های آن، The Matrix Reloaded و The Matrix Revolutions، هر دو در سال 2003 با فاصله شش ماه از هم در IMAX اجرا شدند.

  مگان کولیگان، رئیس شرکت سرگرمی IMAX، به Deadline گفت که با ساختمان هیجان‌انگیز پیرامون The Matrix Resurrections. ، این زمان عالی برای تجربه فیلمی است که همه چیز را شروع کرد، به گونه ای که قبلاً دیده نشده بود.

  «ماتریکس برای همیشه زبان بصری فیلم سازی حماسی را تغییر داد و ما برای طرفداران بسیار هیجان زده هستیم. کولیگان افزود: ماتریکس تنها به مدت دو شب - 7 و 8 دسامبر - در سینماهای منتخب آی‌مکس در سراسر کشور نمایش داده می‌شود تا بتوانیم برای اولین بار از این فیلم پیشگامانه در IMAX لذت ببریم. . شما باید وب سایت IMAX را برای در دسترس بودن و بلیط در منطقه خود بررسی کنید. با توجه به اجرای نمایش‌ها و محبوبیت آن، ممکن است ایده خوبی باشد که به زودی بلیت‌ها را قبل از فروختن آن‌ها تهیه کنید.

  چهارمین فیلم از این مجموعه، The Matrix Resurrections، در تاریخ 22 دسامبر در سینماها اکران می‌شود. اگر ترجیح می‌دهید فیلم را به وقت خود در خانه تماشا کنید، در HBO Max برای مشترکین بدون آگهی نیز در دسترس خواهد بود.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری