خبر

 • تک بورد - Mark Rober's Glitter Bomb 4.0 دزدان دریایی ایوان را پرداخت می کند

  Mark Rober's Glitter Bomb 4.0 دزدان دریایی ایوان را پرداخت می کند


  1 ماه قبل

  ویدیوهای سالانه بمب زرق و برق مارک رابر در حال تبدیل شدن به یک سنت تعطیلات است. نسل چهارم بمب پر زرق و برق دارای چندین شگفتی جدید از جمله یک فنجان زرق و برق چند مرحله ای بازطراحی شده، بوق ماشین و یک میکروفون داخلی است. همچنین 20 درصد بیشتر اسپری گوز در کشتی وجود دارد، زیرا البته وجود دارد.

  در سال 2018، مهندس سابق ناسا اولین ویدئوی بمب پر زرق و برق خود را در یوتیوب منتشر کرد. ماه ها قبل، شخصی بسته ای را از ایوان جلویش دزدیده بود. رابر با داشتن تصاویر نظارتی از دزد در حال عمل، به پلیس رفت، اما آنها آنقدر مشغول بودند که نمی توانستند کمک کنند.

  او به جای ادامه دادن به زندگی، وظیفه زندگی خود را بر عهده گرفت که موضع بگیرد. در برابر "پانک های بی شرف" از این رو، نسخه یک بمب زرق و برق تصور شد.

  بمب زرق و برق یک بسته طعمه انفجاری است که پر از زرق و برق (و گاهی اوقات شگفتی های دیگر) است. همچنین مجهز به دوربین‌های متعددی است که واکنش دزد را هنگام باز کردن جعبه‌ی نامطمئن و بمباران آنی با یک آشفتگی عکس می‌گیرند.

  گفتن این که سریال محبوب است، دست کم گرفتن است. ویدیوی اصلی بمب پر زرق و برق تا زمان نگارش بیش از 87 میلیون بازدید جمع آوری کرده است، و آخرین تکرار منتشر شده در 13 دسامبر در حال حاضر بیش از 6 میلیون بازدید داشته است.

  Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما هوشمندانه، خنده دار یا بامزه به اشتراک می گذاریم. در غیر این صورت چیزهای جالب از سراسر وب.


  تگ ها:

  mark , rober's , glitter , bomb , دزدان , دریایی , ایوان , پرداخت


  v 16
خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری