techbord.com KFC و Xbox برای این کنترل کننده شنیع XBSX همکاری می کنند

WTF ؟! آیا قصد خرید Xbox Series X را دارید؟ آیا شما عاشق KFC هستید که با ترسناک مرز است؟ پس چرا این دو را با یک کنترل کننده XBSX که ادای احترام به غول محبوب فست فود است ، ترکیب نکنید.

لوازم جانبی بعید صدا نتیجه همکاری بین Xbox و KFC در انگلیس است (همانطور که توسط Tom’s Hardware گزارش شده است). زنجیره ای رستوران مرغ سوخاری هر روز یک کنسول X X Series X را به شرکت کنندگان خوش شانس کشور اعطا می کند.

https://techbord.com KFC و Xbox برای این کنترل کننده شنیع XBSX همکاری می کنند

منظور من ...

جایزه نایب قهرمان ، یا احتمالاً مجازات ، كنترل كننده ای با مضمون KFC است كه بسیار وحشتناك است ، "برندگان" احتمالاً روی آن چیز نقاشی می كنند. مطمئناً از نظر KFC هذیان های نابجایی لازم بوده است که باور شود مردم بدون احساس حالت تهوع به کلمات "انگشت کلیک می کنند" خوب نگاه می کنند.

برنده شدن در Xbox Series X رایگان خوب به نظر می رسد. این مسابقه که تا 15 نوامبر ادامه دارد ، نیاز به ثبت نام در برنامه پاداش KFC و شرکت در آن دارد. پس از اتمام این کار ، صرفاً خرید یک وعده غذایی جعبه و وارد کردن کد روی جعبه یا اسکن رسید است.

تام یادداشت می کند که این تنها ماده غذایی نیست که کنسول های نسل بعدی را می دهد. در ایالات متحده ، Burger King این فرصت را به مشتریان می دهد تا در PlayStation 5 برنده شوند ، در حالی که Taco Bell رقابت Xbox Series X خود را برگزار می کند. خوشبختانه هيچ كدام كنترل كننده هاي مضموني استفراغ را به سوي مردم سوق نمي دهد.

KFC در گذشته پشت دستگاه هاي نسخه ويژه بوده است. در سال 2017 ، با Huawei همکاری کرد تا نسخه محدودی از Enjoy 7 Plus را که سی امین سالگرد ورود این شرکت به چین را جشن می گیرد ، منتشر کند. با این حال ، برخلاف کنترل کننده XBSX ، وقتی مدت طولانی به آن نگاه می کردید ، کوری باعث کوری نمی شود.

KFC و Xbox برای این کنترل کننده شنیع XBSX همکاری می کنند
tech-culture/kfc-و-xbox-برای-این-کنترل-کننده-شنیع-xbsx-همکاری-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گزارش شده است که تسلا تابستان امسال ذخیره سازی گسترده باتری را به شبکه برق تگزاس متصل می کند
techbord.com پیش سفارش دکل های بازی Ryzen 5 Aya Neo در سراسر جهان در دسترس است
techbord.com 7.5 میلیارد دلار خرید مایکروسافت برای ZeniMax توسط نهادهای نظارتی تأیید شده است
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.