خبر

 • تک بورد - Indiegogo بیشتر برای محافظت از جامعه حامیان خود انجام می دهد

  Indiegogo بیشتر برای محافظت از جامعه حامیان خود انجام می دهد
  4 روز و 8 ساعت قبل

  Indiegogo بیشتر برای محافظت از جامعه حامیانی که امیدها و رویاهای کارآفرینان و علاقه مندان در سراسر جهان را حمایت مالی می کنند، انجام می دهد. در اعلام این تغییرات، ویل هینز، معاون محصول و اعتماد مشتری برای Indiegogo، گفت که Indiegogo به عنوان یک پلت فرم باز تأسیس شده است که هر کسی می تواند با محدودیت کمی پول جمع آوری کند. با این حال، آنچه او در طول سال ها آموخته است این است که باز بودن چیزی نیست که

  به این ترتیب، Indiegogo تلاش کرده است تا اعتماد را سرلوحه همه کارهای خود قرار دهد.

  این کار با بازنگری و گسترش تیم اعتماد و ایمنی در اوایل سال جاری آغاز شد. Indiegogo همچنین یک هیئت بازبینی داخلی ایجاد کرده است تا بر برخی از مهم ترین تصمیمات مربوط به اعتماد و ایمنی نظارت داشته باشد و ریسک ترین کمپین ها را مدیریت کند.

  این پلت فرم همچنین در حال توسعه یک برنامه وفاداری است که کمپین های جدید را برجسته می کند. سازندگان با سابقه ثابت. علاوه بر این، این شرکت گفت که می‌داند که می‌توانند کارهای زیادی انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که کارآفرینان تنها زمانی در Indiegogo راه‌اندازی می‌کنند که یک برنامه قابل اجرا برای ارائه داشته باشند. این سطح از نظارت با بزرگترین کمپین ها شروع می شود و در نهایت به همه کمپین ها گسترش می یابد.

  https://techbord.com Indiegogo کارهای بیشتری برای محافظت از جامعه حامیان خود انجام می دهد

  این همه ماجرا نیست. Indiegogo همچنین با GoFundMe همکاری می‌کند تا اتحاد اعتماد سرمایه‌گذاری جمعی را ایجاد کند، که روندهای صنعت و بهترین روش‌ها را به اشتراک می‌گذارد که به نفع هر دو پلتفرم است.

  هینز اذعان کرد که Indiegogo نمی‌تواند تضمین کند که هر کمپین با موفقیت انجام خواهد شد. اما آنها می توانند کارهای بیشتری برای محافظت از حامیان در برابر پروژه های غیرقابل اجرا و کلاهبرداری های ساده انجام دهند. این مراحل باید راه طولانی را برای ایجاد ریسک برای حامیان انجام دهد.

  اعتبار تصویر پاتریک توماسو

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری