خبر

 • تک بورد - Hasbro یک نسخه Nerf از تفنگ انفجاری فاز نبض Amban ماندالوریان را به فروش می رساند

  Hasbro یک نسخه Nerf از تفنگ انفجاری فاز نبض Amban ماندالوریان را به فروش می رساند
  چند ثانیه قبل

  جنگ ستارگان: اگر طرفدار نمایش تلویزیونی "ماندالوریان" مورد تحسین منتقدین دیزنی باشید ، شانس خوبی برای شما وجود دارد که با شخصیت اصلی تیتراژ محبوب Amban Blaster آشنا شوید تفنگ گرچه احتمالاً چند دهه طول خواهد کشید تا بتوانید دست به یکی از این اسلحه ها بزنید ، Nerf امیدوار است که بهترین چیز بعدی امروز را به شما ارائه دهد: ماکت فوم تیراندازی.

  Nerf با استفاده از این سلاح معروف ، آزادی های خلاقانه زیادی را به دست آورده است ، اما انتظار می رود. اسلحه های Nerf برای عملکرد به مهندسی داخلی بسیار متفاوتی احتیاج دارند ، بنابراین چند مصالحه در طراحی ضروری است. به عنوان مثال ، این طرح رنگ متفاوتی دارد (سفید و نارنجی است ، که به تمایز آن از سلاح گرم واقعی کمک می کند) ، یک بشکه کوتاه تر و یک مقدار کلی بیشتر از پایه واقعی تلویزیون است.

  < img src = "https://techbord.com/picsbody/2012/1459-1.jpg " alt = "https://techbord.com Hasbro ماکت Nerf تفنگ انفجاری فاز نبض Amban ماندالوریایی را به فروش می رساند">

  هیچ یک از این تغییرات برای مخاطبان مورد نظر Nerf (که عمدتا از بچه ها تشکیل شده اند) مهم نیست و DIY های با استعداد همیشه می توانند اسباب بازی را دوباره مطابق با اسلحه از The Mandalorian.

  طول تفنگ اسباب بازی حدود 50 اینچ است و اگر می خواهید جلوه های صوتی زرق و برق دار (اما غیر ضروری) داشته باشید می توانید دو باتری AAA نیز نصب کنید. به نظر می رسد یک اسلحه تک شات است و دارای یک سینی بارگیری pop-up است و دارای دامنه ای است که احتمالاً برای کسی کاربرد چندانی نخواهد داشت.

   https://techbord.com Hasbro ماکت Nerf تفنگ انفجاری فاز نبض Amban ماندالوریایی را به فروش می رساند

  آن مشخص نیست آخرین محصول دارای پروانه Nerf تا چه اندازه شلیک خواهد کرد (احتمالاً خیلی زیاد نیست) ، اما گزارش ها ادعا می کنند که دارت های استاندارد Nerf Elite را می پذیرند ، بنابراین برای کار با آن نیازی به خرید مهمات ویژه ندارید.

  اگر می خواهید دست به این مصنوعی بزنید ، امروز با قیمت 120 دلار برای پیش سفارش در دسترس است. اگر یکی را گرفتید ، فقط بدانید که انتظار نمی رود تا زمانی در پاییز 2021 راه اندازی شود ، بنابراین کاملا منتظر خواهید بود.

  یافتن یک ویژگی TechSpot است که در آن ما مطالب هوشمندانه ، خنده دار یا جالب دیگری از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری