خبر

 • تک بورد - Google Earth از ویژگی

  Google Earth از ویژگی "Timelapse" برخوردار است که تقریباً چهار دهه از تغییر سیاره را رونمایی می کند
  27 روز و 3 ساعت قبل

  ویژگی جدید Timelapse به عنوان بخشی از بزرگترین به روزرسانی Google در پلتفرم Google Earth از سال 2017 ارائه شده است. این تصاویر 37 ماه گذشته را جمع آوری می کند و به کاربران وب اجازه می دهد تا به گذشته سفر کنند و نحوه سیاره را آشکار کنند. سطح و محیط بین سالهای 1984 و 2020 تغییر کرده است. از شهرنشینی سریع ، ذوب شدن یخچالهای طبیعی ، و تغییر جنگلها به حلقه های زراعی که در وسط بیابانی ظاهر می شوند ، این

  دانشگاه کارنگی ملون گوگل و پنسیلوانیا با همکاری یکدیگر بر روی ویژگی جدید Google Earth Timelapse تلاش کرده اند تا تقریبا چهار دهه از تغییر سیاره را نشان دهد. برای آنچه که بسیاری از ما هنگام ورود به خانه ماهواره خود را مشاهده می کردیم ، بزرگترین به روزرسانی ابزاری از سال 2017 این ابزار را بسیار مفیدتر می کند ، زیرا اکنون تصویر واضح تری از تأثیر تغییرات محیطی بر روی زمین ارائه می دهد .

  مدیر Google Earth ، ربکا مور ، خاطرنشان می کند که ایجاد ویدئوی timelapse به اندازه سیاره نیاز به "خرد کردن پیکسل" قابل توجهی از Earth Earth Google ، شرکت داشت. بستر ابری برای تجزیه و تحلیل فضایی. داده ها از بیش از 24 میلیون تصویر ماهواره ای جمع آوری شده و سپس بر روی هزاران ماشین در مراکز داده گوگل پردازش شد و بیش از 2 میلیون ساعت پردازش طول کشید تا 20 پتابایت تصویر برای ایجاد یک موزاییک تصویری در اندازه 4.4 تراپیکسل جمع آوری شود.

  محافل محصولاتی که در وسط بیابانی در عربستان سعودی ظهور می کنند

  اگرچه از Timelapse می توان برای مشاهده تغییرات محیطی در هر مکان استفاده کرد در جهان ، Google برخی از اطلاعات خود را در پنج موضوع برای درک بهتر سازماندهی کرده است. این تورهای راهنمای آنلاین شامل تغییر جنگل ها ، زیبایی شکننده ، منابع انرژی ، گرم شدن سیاره و گسترش شهری است.

  "شواهد بصری می توانند به گونه ای از هسته بحث و گفتگو کنند که کلمات نتوانند و ارتباط پیچیده ای برقرار کنند. مسائل مربوط به همه ، "یادداشت ربکا ، اضافه می کند که Google Earth سالانه با تصاویر جدید Timelapse در طول دهه آینده به امید آموزش ، تشویق کشف و اقدام الهام بخش برای مسئله مهم جهانی تغییر آب و هوا به روز می شود.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری