خبر

 • تک بورد - G4 از 16 نوامبر به تلویزیون خطی و پخش مستقیم باز می گردد

  G4 از 16 نوامبر به تلویزیون خطی و پخش مستقیم باز می گردد
  23 روز و 15 ساعت قبل

  G4 در حال بازگشت است. شبکه تلویزیونی آمریکایی که زمانی از جوانان دوستدار فناوری پشتیبانی می کرد ، اواخر امسال به خدمات خطی تلویزیونی و پخش مجدد باز می گردد. G4 گفت که همچنان محتوای مخصوص کانال را برای بسترهای رسانه های اجتماعی و YouTube ایجاد می کند ، همانطور که در یک سال گذشته انجام داده اند.

  G4 در اوایل سال 2002 به عنوان رقیبی برای TechTV ، شبکه 24 ساعته کابلی و ماهواره ای دیگر که محتواهایی را برای جامعه فناوری ارائه می داد ، شروع به کار کرد. همانطور که سرنوشت می خواست ، این دو چند سال بعد ادغام شدند.

  این شبکه در طول اجرای اولیه خود نمایشهای به یاد ماندنی زیادی از جمله Attack of the Show را به نمایش گذاشت! و X-Play. محافظ صفحه ، انتقال از ادغام TechTV ، یک سال دیگر پیش از پخش قسمت پایانی در 18 مارس 2005 باقی ماند. G4 خود پخش خود را در شب سال نو 2014 متوقف می کند.

  رسانه هایی برای استفاده از فناوری محتوای ویدئویی موضوعی در دوران اوج G4 و TechTV بسیار اندک بود. YouTube فقط در سال 2005 راه اندازی شد ، و به غیر از ویژگی های گاه و بیگاه اخبار محلی که یک نمایشگاه تجاری بزرگ به شهر آمد ، فناوری در مورد این همه در رسانه های اصلی صحبت نکرده بود.

  مسلماً مهمتر از محتوا به خودی خود مشاغلی بود که برخی از آنها نشان داد به راه اندازی آنها کمک کرده است و این افراد از آن زمان تا کنون چه کار کرده اند.

  https://techbord.com G4 در 16 نوامبر به تلویزیون و پخش مستقیم برمی گردد

  آدام سسلر و مورگان وب ، میزبانان مشترک X-Play ، همچنان برای افراد قابل تشخیص هستند از نظر جمعیتی خاص ، مانند Leo Laporte از The Screen Savers. جف کیلی ، که شاید بیشتر به دلیل تاسیس The Game Awards شناخته می شود ، در G4 دندان های خود را برید. کوین رز از The Screen Savers به ​​دنبال ایجاد Digg aggregator با جی ادلسون بود. حمله نمایش! اولیویا مون ، مجری برنامه ، یکی از بازیگران زن برجسته هالیوود شد.

  G4 در اواسط سال 2020 کانال توییتر خود را دوباره فعال کرد و بازگشت را متوقف کرد و اکنون رسمی است.

  < p> 11.16.2021 pic.twitter.com/6OvQPJNsO6

  - G4TV (@G4TV) 12 اکتبر 2021

  G4 در اعلام بازگشت خود گفت که به ترکیب کانال های Cox باز می گردد ، Xfinity TV و Verizon Fios در 16 نوامبر 2021. این شبکه همچنین برای پخش از طریق Philo در دسترس خواهد بود و حتی به مشارکت تبلیغاتی و تجاری چند ساله با Twitch اشاره شده است.

  در مورد آنچه در G4 اعلام کرد که نسخه های جدیدی از نمایش های قدیمی و محتوای منحصر به فرد از جمله X-Play ، Attack of the Show! ، Boosted و Ninja Warrior و همچنین نمایش هایی برای esports و Dungeons & Dragons را تولید می کند. به گفته ما ، مورد علاقه طرفداران از جمله آدام سسلر و کوین پریرا نیز در حال بازگشت هستند.

  چشم انداز طی هفت سال گذشته به شدت تغییر کرده است ، و اکنون چندین پلتفرم وجود دارد که به فناوری و جوامع بازی آیا G4 می تواند بار دیگر به آنچه برنامه نویسی آنها را بسیار دوست داشتنی تبدیل کرده است توجه کند یا این روزها بازار بسیار اشباع شده است؟

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری