خبر

 • تک بورد - Etsy Depop را با 1.6 میلیارد دلار خریداری می کند و پیش بینی خود را در صحنه مد الکترونیکی دو برابر می کند

  Etsy Depop را با 1.6 میلیارد دلار خریداری می کند و پیش بینی خود را در صحنه مد الکترونیکی دو برابر می کند
  11 روز و 10 ساعت قبل

  در حال توسعه: اتسی می داند که نسل Z گرسنه مکانهای جدیدی برای خرید لباس و لوازم دست دوم است. امروز آنها اعلام کردند که قصد دارند Depop ، یک پلت فرم محبوب صرفه جویی آنلاین را در خانواده شرکت های خود جذب کنند.

  هنرهای مردمی و مد محلی در Etsy ، یک بازار آنلاین برای صنعتگران کم وقت که خانه هایشان را می فروشند ، خانه ای آنلاین پیدا کردند. این شرکت اعلام کرد قصد دارد Depop را خریداری کند ، سایتی که اختصاص به کاربران فروش لباس های دست دوم دارد. آنها امیدوارند که تا Q3 2021.1 به طور رسمی بسته شود. اتسی معتقد است که این حرکت مخاطبان ورودی جوانان را که به دنبال ورود به دوره جوانی به یک منبع جایگزین مد و لوازم جانبی می روند ، جذب خواهد کرد.

  یک مکه واقعی برای دوستداران صرفه جویی اقتصادی از سراسر جهان ، ادغام Depop در Etsy عمیق خواهد بود. مدل کسب و کار فعلی Depop این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا با کسانی که مستقیماً می فروشند مذاکره کنند ، چارچوبی که بدون شک Etsy برای کسانی که در وب سایت خود تجارت می کنند نیز از آن بهره خواهد برد.

  در ترکیب ، این دو سیستم عامل 25.3 دارند. میلیون کاربر اتحادیه جدید با داشتن تقریباً 40 میلیارد دلار در بازار دست دوم برای رقابت ، مطمئناً کارهای زیادی به نفع خود انجام داده است.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری