خبر

 • تک بورد - Dell با طرح دعوی طبقاتی درباره Alienware Area 51-m R1 ارتقا یافته است

  Dell با طرح دعوی طبقاتی درباره Alienware Area 51-m R1 ارتقا یافته است
  21 ساعت و 50 دقیقه قبل

  دل به دلیل اتهامات تبلیغاتی برای خریداران Alienware Area 51-m R1 \\ "به عمد گمراه و فریب \\" شده است ، با یک پرونده قضایی روبرو است. این لپ تاپ به عنوان قابلیت ارتقا بی سابقه تبلیغ می شود ، اما رابرت فلتر شاکی مستقر در سانفرانسیسکو با این ادعا مخالفت می کند.

  Alienware Area 51-m R1 پس از انتشار پس از اعلام CES 2019 ، بررسی های درخشان زیادی دریافت کرد. بسیاری از توانایی دسکتاپ مانند آن که به کاربران اجازه می دهد تا اجزای سازنده را ارتقا دهند ، ستودند. پردازنده مرکزی دسکتاپ Intel Intel به جای اینکه مانند اکثر لپ تاپ ها به مادربرد متصل شود ، در یک سوکت LGA1151 قرار دارد. همچنین می توان با استفاده از ماژول های اختصاصی Dell (Dell Graphics Form Factor) پردازنده گرافیکی GPU را به روز کرد ، بنابراین کسانی که به عنوان مثال GTX 1660Ti یا RTX 2060 خریداری کرده اند ، بعداً می توانند به RTX 2070 یا RTX 2080 ارتقا یابند.

  به نظر می رسد که همه چیز خیلی خوب است ، اما این محدودیت هایی است که Felter قابل اعتراض می داند. Alienware گفت که می توان پردازنده مرکزی لپ تاپ را به شرط استفاده از چیپست Z390 اینتل ، به معنای عدم پردازنده های نسل 10 یا بالاتر ، ارتقا داد. علاوه بر این ، هیچ پشتیبانی از GPU های سری RTX 2000 Super وجود نداشت.

  https://techbord.com دل با طرح دعوی طبقاتی درباره Alienware Area 51-m R1 upgrades

  " نمایندگی های Dell درباره قابلیت ارتقا منطقه 51M R1 همچنین به واحدهایی مجهز به سریعترین و بیشترین اجزای اصلی پیشرفته موجود در بازار ، بنابراین انتظار منطقی را برای مصرف کنندگان ایجاد می کند که قابلیت ارتقا Area 51M R1 به پردازنده های INTEL و پردازنده های گرافیکی NVIDIA هنوز منتشر نشده است و در واقع چنین انتظاراتی را برای مصرف کنندگان ایجاد می کند ، " .

  در ماه مه سال 2020 ، Alienware Area 51-m R2 وارد شد. این لپ تاپ تازه شده شامل پشتیبانی از پردازنده های نسل 10 اینتل بود - اما فقط نسل 10 - و پردازنده های گرافیکی مانند RTX 2070 Super ، RTX 2080 Super و Radeon RX 5700M را ارائه می داد. فلتر ابراز ناراحتی کرد که اکنون برای تهیه جدیدترین قطعات نیاز به خرید این لپ تاپ یا لپ تاپ مشابه آن دارد. اگر او می دانست كه اجزای اصلی كمتر از یك سال دوام می آورند ، مبلغ 2700 دلار R1 را پرداخت نمی كرد ، دادخواست ادعا می كرد.

  "CPU Area 51M قابل ارتقا نبود. به پردازنده جدید نسل 10 INTEL و همچنین GPU آن به سری جدید NVIDIA RTX SUPER 2000 قابل ارتقا نیست. " "در حقیقت ، تنها راه شاکی برای داشتن یک لپ تاپ با این اجزای اصلی Core که به تازگی منتشر شده اند ، هزینه کردن چندین هزار دلار بیشتر از هزینه ای است که برای خرید Alienware Area 51M R2 که در آن زمان تازه منتشر شده بود یا یک لپ تاپ مجهز به سازنده دیگری. "

  همچنین این ادعا ادعا می کند که با توجه به اینکه دل از م componentsلفه های Intel و Nvidia استفاده می کند و قبل از انتشار نقشه راه خود را دارد ، می دانست که لپ تاپ نمی تواند فراتر از حد مشخصی ارتقا یابد.

  Felter به دنبال تأیید یک کلاس منطقه ای متشکل از مصرف کنندگان ساکن در آلاسکا ، آریزونا ، کالیفرنیا ، هاوایی ، آیداهو ، مونتانا ، نوادا ، اورگان و واشنگتن است که Alienware Area 51M R1 را در سال 2019 خریداری کرده است. اظهار نادرست و تسکین دستورالعمل.

  این موضوع خیلی عجیب است. Alienware محدودیت های چیپ ست Z390 را مشخص کرد و هرگز قول نداد که Alienware Area 51-m R1 نسخه جدید GPU را فراتر از موارد ارائه شده ارائه دهد. به نظر می رسد بیشتر موارد مربوط به استفاده شرکت از کلمه "بی سابقه " و انتشار R2 است.

  h / t: سخت افزار تام

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری