خبر

 • تک بورد - COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید

  COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید
  چند ثانیه قبل

  فاجعه ای وحشتناک: بازیکن حرفه ای CoD Mobile ، اینگرید اولیویرا بوئنو دا سیلوا ، معروف به "سول" ، توسط بازیکن دیگری در برزیل به قتل رسید. قاتل ، که گزارش شده بود که هفته ها قبل حمله را برنامه ریزی کرده ، از این عمل فیلم گرفته و آن را از طریق واتس اپ به اشتراک گذاشته است.

  طبق گزارشی توسط R7 ، سیلوا 19 ساله پس از ملاقات آنلاین زوجین توسط یک بازیکن مرد به نام Guilherme Alves Costa ، معروف به "چراغ قوه" ، قتل شد. پلیس با کشف کتابی که در آن کوستا آنچه را که می خواست برای مقتول بنویسد ، پلیس این عمل را از پیش برنامه ریزی شده دانست.

  وی هنگام دستگیری به قتل اعتراف کرد و اظهار داشت که عقل وی کاملا " apt. "وقتی از او س whatال شد که انگیزه قتل چیست ، کاستا گفت که او" می خواهد این کار را انجام دهد ". p>

  Mulheres denunciam abusos diariamente، mas não tem muita atenção da sociedade. هیچ اسپورت دیگری نیست. Elas lutam para conquistar espaço e depois do ocorrido (um jogador assassinou uma jogadora do time adversário)> pic.twitter.com/VH5iXjK0Oh

  - Jaguares Esports (JaguaresGG) 23 فوریه 2021

  علاوه بر برنامه ریزی دقیق پیش از این قتل ، Costa جرم را ثبت و با گروه WhatsApp سازمان Gamers Elite به اشتراک گذاشت.

  "بعد از ظهر امروز دوشنبه ، [گیلهرم] یک ویدیو را از گروه سازمان در WhatsApp ارسال کرد در این گروه او در یک پست اینستاگرامی نوشت: "در آن او ظاهراً فقط یک زن را کشته ، فیلمبرداری کرده و آن را به اشتراک گذاشته است." "وی همچنین یک PDF ارسال کرد که پیام های نفرت از مسیحیان را در آن جا می گذارد و سر به سر تروریسم می گذارد. پس از اینکه رهبر قبیله از آنچه اتفاق افتاد آگاه شد ، ما خود را سازماندهی کردیم و اقدامات لازم را انجام دادیم: ما به مقامات مربوطه اطلاع دادیم و از همه اعضای خود س askedال کردیم ویدئوی جنایت ادعایی را به اشتراک نگذارید. "" حملات جدید این شامل پیوندهایی به ویدیوهایی بود که گیرنده از باز کردن یا به اشتراک گذاشتن آنها امتناع می ورزید.

  سیلوا عضو تیم FBI eSports بود. سخنگوی گفت ، "او شخص خارق العاده ای بود که ما هر روز با طلوع خورشید یاد او می افتیم ، هر روز که نور خورشید بدن ما را لمس می کند ، هر وقت به خورشید نگاه می کنیم ، او را به یاد می آوریم."

  برسلائو در توئیتر خود نوشت که طبق اطلس خشونت 2020 IPEA ، در سال 2018 هر دو ساعت یک زن در برزیل کشته می شود ، که در مجموع 4519 قربانی داشته است.

  در سال 2017 ، 1.50 دلار شرط بندی مسابقه Call of Duty منجر به مرگ شخصی شد که حتی درگیر بازی نبود. تایلر باریس به دلیل حادثه ای که منجر به کشته شدن اندرو فینچ 28 ساله توسط پلیس شد ، به 20 سال زندان فدرال محکوم شد.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری