خبر

 • تک بورد - Capcom به سرقت طراحی هیولای Resident Evil Village از فیلم ترسناک 2013 متهم شد

  Capcom به سرقت طراحی هیولای Resident Evil Village از فیلم ترسناک 2013 متهم شد
  4 روز و 4 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: بدیهی است که در Resident Evil Village هیولاهای زیادی وجود دارد ، اما به ویژه یکی به دلیل شباهت عجیب و غریب آن با موجودی که خلق کرده ، کارگردان یک وحشت 2013 را خشمگین کرده است. ریچارد راآفرست گفت رئیس استورم کپی "یک به یک" از جهش سر پروانه ای است که برای ارتش فرانکشتاین ایجاد کرده است.

  در بخش بعدی Resident Evil Village ، بازیکنان با هیولایی به نام Sturm روبرو می شوند که یک پروانه در حال چرخش به سر آن متصل است. در ارتش فرانكشتاین ، یكی از موجوداتی كه سربازان با آن روبرو شده اند یك انسان نما است كه به جای سر ، دارای پروانه هواپیمای چرخان است. نسخه فیلم دقیقاً مانند بازی doppelganger در یک انفجار آتشین کشته می شود.

  https://t.co/Nqs0fuBUJT

  - Richard Raaphorst (RichRaaphorst) 10 مه 2021

  رافاستر در گفتگو با یوروگیمر ادعا کرد که استورم یک سرقت بی شرمانه از ویژگی فیلمبرداری شده وی است. وی گفت: "این صحنه دقیقاً همان صحنه ای است که در فیلم من وجود دارد ، با این تفاوت که در فیلم من باید لوله های سوخت را شل کنید. این تنها چیزی است که از دست رفته است." "اما همه چیز در حال شعله ور شدن است ، و سپس منفجر می شود ، و سپس نحوه چرخش آن از طریق دوربین - کاملاً یکسان است. حتی محیط ها ، کل پالت رنگ. به نظر می رسد یک انیمیشن است برای فیلم من. " وی گفت: "در ابتدا احساس دلخوری کردم." "سپس احساس غرور کردم. اکنون همه واکنشها را می بینم و احساس می کنم دوباره عصبانی شده و مورد اهانت قرار گرفته ام. تهیه یک طراحی عالی بسیار دشوار است. فکر کردن در مورد چیزی که ارتباط برقرار می کند واقعاً دشوار است. به عنوان یک طراحی جالب. فقط این نیست که ایده هایی در اطراف شما شناور هستند که شما می توانید آنها را بدست آورید. این در واقع کار سختی است. سپس آنها فقط آن را گرفته و آن را در جایی از بازی قرار می دهند […] این سو abuse استفاده خلاقانه است . "

  از آنجا که Raaphorst حقوقی برای ارتش فرانکشتاین ندارد - که متعلق به MPI Media Group است - او انتظار دریافت حق امتیاز ندارد اما دوست دارد به وی اعتبار داده شود.

  "اگر آنها از من س askedال کرده بودند ،" هی ، ریچارد ، ما دوست داریم طرح شما را در Resident Evil بعدی خود داشته باشیم و ما به شما اعتبار یا نوعی پرداخت حق امتیاز می دهیم ، من افتخار و تملق و افتخار می کردم. این یک تجربه فوق العاده مثبت بود. ""

  به عنوان یک طرفدار ترس ، این نویسنده به دلایلی دو بار ارتش Frankenstein را تماشا کرده - و آن را به عنوان یکی از بهترین فیلم های یافت شده ارزیابی می کند خطاها ، هرچند که با توجه به برخی از چرخه های پرجمعیت ژانر ، موفقیت سختی نیست. اینکه آیا کپکام هیولای فیلم را دزدی ادبی کرده ، از آن الهام گرفته است یا اینکه شباهت ها فقط یک تصادف است ، مشخص نیست ، اما این آخرین باری نیست که بازی به سرقت طرحی از رسانه دیگر متهم می شود.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری