خبر

 • تک بورد - Boston Dynamics' Spot تعطیلات را با یک مار جامد جشن می گیرد

  Boston Dynamics' Spot تعطیلات را با یک مار جامد جشن می گیرد


  1 ماه قبل

  تعطیلات نزدیک است، که معمولاً به این معنی است که زمان آن فرا رسیده است که Boston Dynamics نشان دهد که روبات‌هایش چقدر در رقصیدن مهارت دارند. با این حال، امسال، این شرکت به دنبال چیزی کم‌کم‌تر رفته است: ویدیویی از ماشین چهارپایی Spot که یک مار جامد را نشان می‌دهد.

  Boston Dynamics دوست دارد ویدیوهایی را از مهارت‌های مختلف روبات‌هایش، از پارکور و ژیمناستیک گرفته تا تمیز کردن و باغبانی، به نمایش بگذارد. اما با قضاوت از چندین ویدیوی رقصی که در طول سال‌ها منتشر کرده است، عملی‌ترین کاربرد ربات‌ها در Dancing with the Stars نمایش داده می‌شود.

  شروع آخرین ویدیوی شرکت روباتیک نشان می‌دهد که ما در حال حاضر هستیم. برای یکی دیگر از رقصاتون، مانند آن با حضور غول پیکری که بیرون از دفاتر شرکت نشسته است، شروع می شود. اما نه، جعبه ناگهان روی چهار پا بلند می‌شود، وقتی اسپات به‌طور معمولی از دوربین خارج می‌شود، درست مانند شخصیت بسیار معروف هیدئو کوجیما، هوشمندانه پنهان شده است.

  تعطیلات مبارک و با تشکر فراوان از همه کسانی که به موفقیت اسپات کمک کردند. امسال! ما هیجان زده هستیم که ببینیم در سال 2022 می توانید ربات های ما را به کجا ببرید. pic.twitter.com/wnIZKAuhbF

  Boston Dynamics (@BostonDynamics) 21 دسامبر 2021

  Boston Dynamics به Solid Snake یا Metal Gear Solid در توییت، بنابراین شاید شباهت به روش مخفی کاری مورد علاقه شخصیت یک تصادفی باشد. یا می‌تواند اشاره‌ای ظریف به استعدادهای اسپات برای جاسوسی باشد و ثابت کند که این ربات می‌تواند کاری بیش از باز کردن درها، پرش و رقصیدن مانند میک جگر انجام دهد؟

  در ماه ژوئن، هیوندای سازنده خودرو، سهام کنترلی را در دست گرفت. در Boston Dynamics، که تا آن زمان به طور کامل تحت مالکیت SoftBank بود. این شرکت اعلام کرد که قصد دارد فروش جهانی و ردپای خدمات BD را برای خط تولید فعلی گسترش دهد.

  در مورد کاربردهای عملی تر روبات های Boston Dynamics، آنها در چندین صنعت از جمله استفاده شده اند. ارتش، ساخت و ساز، نیرو، آب و برق، تولید، نفت، گاز و معدن. یک نسخه به شدت اصلاح شده Spot جایی در پلیس نیویورک پیدا کرد، اما این نیرو قرارداد 94000 دلاری خود را با Boston Dynamics پس از واکنش عمومی علیه آنچه که به نظر می‌رسید اولین گام‌ها به سمت یک دولت پلیسی دیستوپیایی بود، فسخ کرد.


  تگ ها:

  boston , dynamics' , spot , تعطیلات , جامد , گیرد


  v 8
خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری