خبر

 • تک بورد - Bandai Namco در حال تغییر نام تجاری خود در سال آینده است. طرفداران به تغییر اهمیت نمی دهند

  Bandai Namco در حال تغییر نام تجاری خود در سال آینده است. طرفداران به تغییر اهمیت نمی دهند
  17 روز و 7 ساعت قبل

  هر از گاهی یک شرکت مارک تجاری خود را تغییر می دهد. به عنوان مثال ، KFC (مرغ سرخ شده کنتاکی سابق) از زمان تأسیس در سال 1952 تا کنون 6 بار لوگو و مارک تجاری خود را تغییر داده است. این طراحی های مجدد بیشتر اوقات تحت رادار انجام می شود و مردم فقط پس از این واقعیت متوجه می شوند. در مورد اطلاعیه اخیر Bandai Namco اینطور نیست.

  Bandai Namco در حال تغییر آرم خود از سال آینده است و طرفداران تحت تأثیر قرار نمی گیرند. لوگوی جدید دارای "حباب " سرخابی است که در نگاه اول بیشتر شبیه ریل قطار مدل خراب کودک است. نام شرکت به صورت خطی در قاب نئون و با یک فونت ساده ، گرد و سیاه ظاهر می شود. لوگوهای جایگزین عبارت: "سرگرم کننده برای همه در آینده " ، یکی به شیوه خطی و دیگری با نام شرکت روی هم قرار گرفته است.

  مطابق بیانیه مطبوعاتی Bandai Namco که روز جمعه منتشر شد ، لوگوی جدید تصور می شود که منعکس کننده "هدف جدید " شرکت است. "تحت عنوان " سرگرم کننده برای همه در آینده "، این شرکت دیدگاه جدید خود را بیان می کند.

  " Bandai Namco وجود دارد برای به اشتراک گذاشتن رویاها ، سرگرمی و الهام با مردم در سراسر جهان. متصل کردن مردم و جوامع در لذت بردن از محصولات و خدمات منحصر به فرد سرگرم کننده ، ما در حال ایجاد یک آینده درخشان برای همه هستیم. "

  https://techbord.com Bandai Namco در سال آینده خود را تغییر نام می دهد ؛ طرفداران به تغییر اهمیت نمی دهند

  < p> لوگوی فعلی و شناخته شده آن در سال 2005 هنگامی که Bandai Namco را با 1.7 میلیارد دلار خریداری کرد طراحی شد. رنگهای همپوشانی نشان دهنده ادغام دو شرکت است.

  Bandai Namco می گوید لوگوی جدید هدف تجسم یافته خود را با دقت بیشتری نشان می دهد. "فوکیداشی " (حباب گفتار) نمادی از توانایی مارک در "ارتباط با مردم سراسر جهان " است. همچنین نشان دهنده فرهنگ مانگا است. می گوید نقاشی رنگ سرخابی نشان دهنده تنوع و سرگرمی است. کوتاکو به انتخابی اشاره کرد و بیشتر از لوگوی جدید گیج و ناراحت به نظر می رسید.

  "آنها واقعاً فکر می کردند این خوب است؟ " یکی از نظر دهندگان را ارسال کرد. ؟ "این خیلی بد است ، " دیگری گفت.

  دیگران بیشتر اشاره کردند و چیزهایی مانند "بدون شخصیت " "این خیلی کسل کننده است " و "این فقط حروف است. "

  همه از آن متنفر نبودند. برخی از طرفداران گفتند ظاهر ساده لوگو را دوست دارند. دیگران بی تفاوت بودند ، "خوب است. من واقعاً به لوگوها اهمیتی نمی دهم. "

  تغییر نام برندای نامکو در آوریل سال آینده آغاز می شود یا از آن متنفرم.

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری