techbord.com AMD با انتشار دوچرخه به انویدیا حمله می کند

WTF ؟! تصمیم AMD برای تنوع بخشیدن به سبد محصولات خود ، داغ اخبار اعلامیه انویدیا در مورد سری پیشگامان RTX 3000 است. آیا AMD اعتراف به شکست و تسلیم بازار GPU دارد؟ (این یک شوخی است - امیدوارم)

AMD علاوه بر وب سایت اصلی خود که جزئیات پردازنده های آنها را در اختیار شما قرار می دهد ، یک فروشگاه طرفدار ویژه را که کالاهای با مضمون AMD می فروشد ، اداره می کند. بیشتر کلاه ، پیراهن ، بطری آب و مواردی از این دست. و از این پس: بنا به دلایلی دوچرخه.

دو دوچرخه ارائه شده عبارتند از: AMD Custom Cruiser Bike و AMD Custom Mountain Bike. هردو با قيمت شگفت آور معقول 299 دلار در دسترس هستند و هزينه حمل آنها فقط به 50 دلار براي هر نقطه از آمريكا است اما هيچ جاي ديگري حمل نمي شود. هر دو در قاب های سیاه و سفید با لهجه های نارنجی و جزئیات AMD ارائه می شوند. دوچرخه کوهستان همچنین برای برخی از چرخهای نارنجی روشن بسیار مبهم گزینه ای دارد.

تا آنجا که دوچرخه ها می روند ، هر دو نوع آنها لنگ هستند. اگرچه قضاوت در مورد آنها بدون اینکه خودم آنها را محک بزنم کمی تنبل است (هی AMD ، یک مدل بررسی برای من بفرست - جرات دارم) آنها بسیار ساده و جالب نیستند. من این را به عنوان یک دوچرخه سوار جاده ای و مشتاق دوچرخه سوار کوهستانی می گویم.

https://techbord.com AMD با انتشار ... دوچرخه

به Nvidia حمله می کند ، احتمالاً بدترین فرد متخلف است ، اما اعتراف می کنم شما به سختی می توانید دوچرخه کوهستانی مفید را با قیمت 300 دلار پیدا کنید. دوچرخه دارای سیستم تعلیق دوتایی ، دنده سه در هشت ، ترمز V و ​​چرخ های 26 اینچ است.

بزرگترین مشکل احتمالاً ترمزها است ، آنها به نظر قابل اعتماد نیستند و چون اگر پیست گل آلود یا گرد و غبار باشد ، ترمز می کنند. لاستیک ها به نظر می رسد که کمی از نظر چسبندگی نیز کمبود دارند. نتیجه این است که دوچرخه بیش از حد خطرناک است و نمی تواند از یک مسیر سخت فنی عبور کند ، اما اگر این کار را نکنید ، هرگز از سیستم تعلیق و دامنه کامل استفاده نخواهید کرد. با این قیمت ، من یک جای سخت برای دوچرخه سواری توصیه می کنم.

به نظر می رسد دوچرخه کروزر که یک دوچرخه رفت و آمد یا شهری است ، اشکالی ندارد. این موتور همچنین دارای چرخ های 26 اینچی است اما در اینجا لیست ویژگی ها متوقف می شود. تنها ترمزها از نوع پدال عقب است و فقط یک دنده وجود دارد. اینها لزوماً چیزهای بدی نیستند ، اگر پول برای سبک تر کردن قاب و در نتیجه راحت تر بودن آن سوار شده باشد. آنچه بیشترین نگرانی من را در مورد این دوچرخه نشان می دهد هندسه است. به نظر می رسد که راننده کاملاً عقب و پایین است. این سبک دوچرخه سواری است که من می دانم خیلی دوست ندارد ، اما اگر مناسب شما باشد ، دوچرخه بدی نیست.

https://techbord.com AMD با انتشار ... دوچرخه به انویدیا حمله می کند

برای پاسخ به سوالی که در ابتدا مطرح کردم: چه چیزی بیشتر می خواهید ، جدید GPU یا دوچرخه کوهستان؟ من باید یک دوچرخه کوهستان بگویم زیرا بزرگترین چیزی که امشب عملکرد بازی من را تحت تأثیر قرار می دهد عملکرد 2070 نیست ، بلکه کبودی عظیم در بازوی راست من است که از برخورد با یک دنباله امروز سقوط کرده است. اما ، اوه ، من می خواهم از دوچرخه کوهستان AMD عبور کنم. شاید به پردازنده ها ، AMD پایبند باشید؟

AMD با انتشار دوچرخه به انویدیا حمله می کند
tech-culture/amd-با-انتشار-دوچرخه-به-انویدیا-حمله-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
techbord.com Diablo II: Resurrectioned با پرونده های بازی ذخیره شده 20 ساله سازگار خواهد بود
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.