خبر

 • تک بورد - AMC در حال بررسی نحوه پذیرش شیبا اینو و سایر ارزهای دیجیتال به عنوان رونق بازار است

  AMC در حال بررسی نحوه پذیرش شیبا اینو و سایر ارزهای دیجیتال به عنوان رونق بازار است
  17 روز و 15 ساعت قبل

  AMC معتقد است که می‌تواند از ارزهای دیجیتال برای کمک به بازگرداندن کسب‌وکار خود پس از خارج شدن از ریل و تقریباً از کار افتادن آن در اثر همه‌گیری استفاده کند. این شرکت که خود در تابستان تبدیل به یک سهام میم شد، در روز بیش از 9 درصد کاهش یافته است، اما هنوز تا به امروز 1928 درصد رشد داشته است.

  AMC یکی از حامیان سرسخت ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت در سال 2021 بوده است و به نظر نمی رسد موقعیت زنجیره تئاتر به این زودی ها تغییر کند.

  در جریان تماس اخیر شرکت با سرمایه‌گذاران در سه ماهه سوم، مدیر عامل شرکت آدام آرون تکرار کرد که آنها قبلاً ارزهای دیجیتال را برای کارت‌های هدیه می‌پذیرند و در حال کار روی پذیرش ارزهای مجازی مانند بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین، دوج‌کوین و سایرین برای پرداخت‌های آنلاین از طریق وب‌سایت و برنامه‌های تلفن همراه خود هستند.

  قابل توجه، آرون گفت که در حالی که رمزارز را می پذیرند، آن را در ترازنامه خود نگه نمی دارند.

  https://techbord.com AMC در حال بررسی نحوه پذیرش شیبا اینو و سایر ارزهای دیجیتال به عنوان رونق بازار است

  آرون همچنین اضافه کرد که در حال بررسی امکان پذیرش Shiba Inu است. میم کوین با الهام از Dogecoin که اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است. طبق CoinGecko، Shiba Inu یازدهمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار بیش از 30.4 میلیارد دلار است.

  Crypto در حال حاضر داغ است. بیت کوین اوایل امروز با توجه به CoinDesk به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 68525.85 دلار رسید و اتریوم نیز بالاترین رکورد جدید 4839.92 دلار را ثبت کرد. از سال تا به امروز، این دو ارز دیجیتال به ترتیب بازدهی 133.86 درصدی و 552.34 درصدی را به ثبت رسانده اند.

  به طور کلی، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر 3.05 تریلیون دلار است که برای اولین بار از مرز 3 تریلیون دلار عبور کرده است. زمان این هفته.

  اعتبار تصویر مگ بولدن

خبرهای دیگر از فرهنگ فناوری